Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » Concurs - Cel mai bun Website uCoz! (Perioada de desfășurare a concursului | 10 - 22 Aprilie 2012)
Concurs - Cel mai bun Website uCoz!
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 76 | 3:44 PM
yce, daca e sa o iau pe asa site-ul tau il fac decat selectand tema, cat despre al meu pun pariu ca iti ia minim 2 ore ca sa il faci exact cum este al meu. Tu te-ai uitat decat la descriere nu ? Te-ai gandit orea cum sa faci cand dai la un joc sa iti arate sa selectezi de la acelasi joc descriere,trailer,imagini,cerinte ? Te-ai gandit oare cum de la fiecare imagini revin la prima imagine si dupa iar poti sa intri la descriere,trailer,cerinte ? Nu nu te-ai gandit, eu cand am intrat pe site-ul tau nu am vazut nimic special decat un site ca toate altele ucoz ! Dar tu oare ai lincenta ca sa difusezi serialele alea ? Ai licenta ca sa difusezi postul tv ? Nu, iti spun eu ! Nu ai !
yce
Postări: 155
Reputație: 2
Mesaj # 77 | 3:49 PM
Eu nu alung pe nimeni, voi alungati site-uri serioase care v-a promovat ani la rand sistemul Ucoz.

Adăugat (17/04/2012, 2:49 PM)
---------------------------------------------
Stii ce inseamna Cod Embed ? Skipy ? Ca emisiunea respectiva se poate distribui !
Nu imi trebuie licenta ,este un site pentru fanii emisiunii Mireasa pentru fiul meu. E 100 % Legal.

Acum arata-mi licenta site-ului tau !

SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 78 | 3:54 PM
yce, yce licenta la ce ? Ce am distribuit fara drepturi de autor ? Si ai zis tu ca imi adaug un site simplu si e cel mai bun..nu eu hotarasc daca e cel mai bun, se face prin vot !

PS: Ziceai ca am copiat descrierea, atunci tu ai copiat ce e pe site-ul oficial, deci care e diferenta intre site-ul tau si site-ul oficial..ma rog sa incheiem discutia aici.

myky
Postări: 14
Reputație: 0
Mesaj # 79 | 4:00 PM
eu unul sunt dezmagit de ucoz!iar tu skipy te rog sa nu ne adaugi pe toti in aceeasi oala cum ca il atacam pe Musatinu, eu am precizat ca il stimez deasta am si cont pe site-ul lui pentru ca stiu ce potential are.
O zi buna!
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 80 | 4:08 PM
myky, nu am zis de toti, am zis de cei care l-au acuzat.
myky
Postări: 14
Reputație: 0
Mesaj # 81 | 4:09 PM
ok multumesc skipy!
downloadmovie
Postări: 48
Reputație: 5
Mesaj # 82 | 4:26 PM
Indiferent care ar fi fost alegerile, tot ar fi existat cativa nemultumiti. wink
Nu contest alegerile juriului si respect deciziile.
Acum nu ramane decat sa ne pregatim de noi concursuri, sunt sigur ca vor mai fi. cool

Si Bafta finalistilor!
Chibo si Skipy Aveti cate un vot! biggrin

Coltu Vesel -Un Colt al Veseliei!
Nu stiu multe , dar sunt dispus sa invat!
Material modificat de downloadmovie - Marţi, 17/04/2012, 4:27 PM
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 83 | 4:29 PM
downloadmovie, multumesc smile
myky
Postări: 14
Reputație: 0
Mesaj # 84 | 4:30 PM
skipy ai si de la mn un vot
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 85 | 4:36 PM
myky, multumesc smile
Andrei
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 86 | 4:59 PM
Quote (Muşatinu)
yce, Comunitatea rusa http://forum.ucoz.ru/ este pentru toti vorbitorii de limba rusa, din rusia, moldova, belarus, ucraina, georgia, kazakstan... ... .. . exact la fel este si comunitatea .Ro pentru vorbitorii de limba Romana, si din moldova si din uraina si chiar din ungaria, nu estyi tu acela care sa-i alungi.

Romani suntem cu totii, numai ca nu puteam sa numersc site-ul "Site-ul romanilor din Italia originari din Republica Moldova"... smile
LuncaCernii
Postări: 89
Reputație: -1
Mesaj # 87 | 8:16 PM
N-ai cum...Invatati sa mai si pierdeti...Daca ati bagat bani pe site, incercati si sa scoateti bani....Musatinu si inca cativa m-au ajutat de fiecare data cand am avut nevoie si ii acuzati, oricum trebuie sa recunoastem ca are un site bun... Cu chibo iar aveti treaba ca e cu mobila, ce are? e printre acele site-uri organizate ok...
Basarabia si cu Romania candva ii spunea Tracia!
Chibo ai votul meu!

PS: si eu am avut site inscris si n-am ajuns mai departe si nu fac mascarada...

yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 88 | 8:37 PM
Mama frate ce se cearta romani pe site-uri romanesti, ma nu sunt site-uri bune nici unu daca va ganditi pentru ca fiecare cu propunerea noastra dar nu va mai jignitzi sincer, ce dreacu fiecare cum il duce capu si cum ii merge treaba uitativa ca exista site-uri cu filme gen forum si rupe topul site-urilor care au design frumos si atragator da nu mai intra nimeni ca pun restricti etc pentru bani......
yce
Postări: 155
Reputație: 2
Mesaj # 89 | 8:51 PM
Faceti o comparatie
http://moldinit.com/ si http://tvonlinegratis.ucoz.ro

sau chiar intre http://mireasapentrufiulmeu.net si restul

De ce alte site-uri si nu si unul dintre astea 2 ?

Adăugat (17/04/2012, 7:51 PM)
---------------------------------------------
Eu nu plang ca nu au fost alese site-urile mele, ci ca mie rusine cu ucoz cand voi vedea ce site-uri sunt considerate cele mai bune din Romania !
si cu asta am spus tot, raman in umbra pe forum si pe tot !

SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 90 | 9:23 PM
Nu sunt considerate cele mai bune din romania, sunt cele mai bune din cele care s-au inscris in concurs. Sunt sigur ca sunt si alte site-uri mult mai bune facute in ucoz, dar nu s-au inscris, s-au nu au respectat cerintele cerute la inscriere. Site-urile care vor iesi primele vor fi votate de catre mai multi oameni, nu vor fi alese la intamplare sau de un singur om. Pana la urma nu puteti contesta alegearea facuta de catre administratorii uCoz Romania, probabil data viitoare vor fi luate in considerare si nemultumirile voastre care poate chiar aveti dreptate in ele, asta ramane sa stabileasca cei din administratia uCoz Romania.
Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » Concurs - Cel mai bun Website uCoz! (Perioada de desfășurare a concursului | 10 - 22 Aprilie 2012)
Căutare: