Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » Concurs - Cel mai bun Website uCoz! (Perioada de desfășurare a concursului | 10 - 22 Aprilie 2012)
Concurs - Cel mai bun Website uCoz!
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 46 | 12:09 PM
yce, nu va fie frica, vom lua in calcul si aceasta.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 47 | 1:38 PM
Am încheiat selecția, mulțumim tuturor pentru participare, pagina cu site-urile selectate pentru faza a doua a concursului - "Cel mai bun website uCoz" vor fi afișate astăzi, 16.4.2012, după orele 20.00. După ce vor fi afișate rezultatele pe pagina respectivă, veți putea invita toți cunoscuții să voteze pentru site-urile voastre!
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
buffa
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 48 | 1:40 PM
Radio Inesti! Doar muzika buna jocuri online ff multe si desigur un design deosebit si frumos!
Priveste si voteaza!
yce
Postări: 155
Reputație: 2
Mesaj # 49 | 2:01 PM
Am emotii biggrin
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 50 | 4:47 PM
:)ma apuc sa-mi sun prieteni ,cunoscuti alea alea:) sa voteze cat mai mult
era bine dupa parerea mea ca unii dintre membrii forumului (care stiu bine "meserie":)) sa aiba o cotributie la nota primita de site.
adica pe langa voturi sa conteze si un ....30% parerea a 2 -3 membri (cum este aranjat situl, lucreaza corespunzator, fiabilitate, continut, s.a.m.d), pentru ca altfel castiga cel mai propagat site nu cel mai frumos:)
Dar...este doar parerea mea.

Adăugat (16/04/2012, 3:47 PM)
---------------------------------------------
personal 2 situri postate aici mi se par foarte bine aranjate si NU nu ma gandesc la al meu si inca unul :)))


Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
YOYOYO
Postări: 133
Reputație: 10
Mesaj # 51 | 10:33 PM
Chibo, Da la care? Oricum stau pe forum pana se anunta siteurile inscrise. :))
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 52 | 10:39 PM
Chibo, bine punctat!
Whisper e de acord cu tine. :P
Oricum majoritatea nu au indeplinit cerintele concursului,deci nu prea o sa fie batalie.
yce
Postări: 155
Reputație: 2
Mesaj # 53 | 10:42 PM
Deci s-a facut selectia ?
LuncaCernii
Postări: 89
Reputație: -1
Mesaj # 54 | 10:43 PM
YOYOYO
Postări: 133
Reputație: 10
Mesaj # 55 | 10:44 PM
yce, Deoarece nu sau anuntat siteurile intrate in concurs , nu cred ca sa facut selectia .
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 56 | 4:21 AM
Salutare tuturor! Dorim să vă anunțăm că selecția a fost finalizată. Website-urile selectate pot fi votate la această adresă: http://forum.ucoz.ro/dir. Pentru a distribui link-ul cunoștințelor, pentru a vota, trebuie să apăsați pe butonul "Link-ul pentru votare"! Dorim mult succes celor care au pășit în faza a doua și felicitări celor care au concurat în prima! Vă reamintim, regulile de desfășurare ale concursului pot fi recitite aici: http://forum.ucoz.ro/forum/28-1055!
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
43arin
Postări: 178
Reputație: 8
Mesaj # 57 | 10:42 AM
edit
Material modificat de 43arin - Marţi, 17/04/2012, 10:46 AM
yce
Postări: 155
Reputație: 2
Mesaj # 58 | 12:40 PM
www.tvonlinegratis.ucoz.ro nu vi s-a parut proiect ?
www.mireasapentrufiulmeu.net nu vi s-a parut un site de stiri / blog?

Sunt profund dezamagit de cine a ales site-urile, dar cel mai probabil au fost alese 6 site-uri din care 3 is a voastre smile
Musatinu zice "silviuq12, nu scrie dar se subintelege, forumul e Roman nu englez" si totusi a fost ales,
Am mai participat la un concurs de tutoriale la care a castigat binenteles Moderatorul acestui forum, cam asta-i cu concursurile am sperat ca ii ucoz ceva mai serios dar in zadar !
myky
Postări: 14
Reputație: 0
Mesaj # 59 | 12:47 PM
si care sunt site-urile selectate?
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 60 | 12:50 PM
e banner sus de tot la forum
Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » Concurs - Cel mai bun Website uCoz! (Perioada de desfășurare a concursului | 10 - 22 Aprilie 2012)
Căutare: