• Pagina 11 din 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 9
  • 10
  • 11
Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » Concurs - Cel mai bun Website uCoz! (Perioada de desfășurare a concursului | 10 - 22 Aprilie 2012)
Concurs - Cel mai bun Website uCoz!
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 151 | 4:10 PM
Daca voua nu vi se pare frauda vaza cu clickjacking sa spuna administratorii ca imi pun la mine pe site si pana diseara fac +200 daca nu mai mult..nu cred ca vi s-ar parea corect. Sa zicem ca vorbesc cu Danny sa imi puna o zi chestia asta sau cu altcineva care are vizitele lui..pai as face cateva mii de like-uri, si atunci ati zice ca le-am strans corect ?
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 152 | 1:04 AM
Ar fi bine daca cineva ar putea verifica provenienta like-urilor, ceea ce este putin probabil.
Nu vreau sa comentez aiurea ceva ce poate/poate nu este asa.
Sincer din cate am vazut eu este foarte greu sa prinzi un numar de 10-20-30 de likeuri la interval asa scurt, asta in cazul meu, poate in cazul lui nu este greu.......iar faptul acesta ne duce cu gandul ca a fraudat like-urile ,cand defapt poate nu este asa.

Adăugat (22/04/2012, 3:49 PM)
---------------------------------------------
Nu vreau sa acuz pe nimeni de nimic, pentru ca eu unul dupa cum bine am mai spus am avut o surpriza ca am fost selectat, asta in primul rand si sunt multumit ca am putut strange like-urile de le-am strans.
Mai departe o sa vedem dupa ora 00:00.

Adăugat (23/04/2012, 0:01 AM)
---------------------------------------------
in sfarsit s-a terminat:)

Adăugat (23/04/2012, 0:04 AM)
---------------------------------------------
SkipY, se pare ca doar noi 2 tragem cu ochiu ce e pe aici:)


Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
Material modificat de Chibo - Duminică, 22/04/2012, 10:19 PM
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 153 | 1:08 AM
da..:) astept premiul biggrin dar acum ma culc ca maine am scoala de la 8 sad
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 154 | 1:11 AM
Quote (SkipY)
da..:) astept premiul biggrin dar acum ma culc ca maine am scoala de la 8 sad
o batate:))) esti figura, felicitari apropo acu ai cu ce te poza una una:)

Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 155 | 1:15 AM
aveam camera de de 7.2..acu ma vad mai clar :)) si tu o sa fii mai bogat cu 16 gb :))..dar poate am dreptate in legatura cu domnu de pe primu loc si iau boxele si tu camera :> dar pt mine e bine oricum smile numa stick de 16 sa nu iau ca am :))
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 156 | 2:22 AM
Am stopat votarea, rezultatele le puteți vedea aici: http://forum.ucoz.ro/dir. Felicitări tuturor participanților! Mai efectuăm niște verificări cu privire la veridicitatea like-urilor iar, dacă apar modificări, vă anunțăm până la sfârșitul zilei de 23 Aprilie!

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 157 | 5:10 PM
pentru mine e prima data cand castig ceva EVER la un concurs deci......:) sunt multumit oricum:)
Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
cnusi
Postări: 87
Reputație: 0
Mesaj # 158 | 6:26 PM
felicitari castigatorilor
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 159 | 7:28 PM
multumim cnusi,
Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 160 | 8:33 PM
Dragilor, câștigătorii finali sunt, după cum ați anticipat:

1. Fifastars.net a lui 4life

2. jocuri.ucoz.ro a lui SkipY

3. proiectemobila.ucoz.com a lui Chibo

Felicitări tuturor participanților, vom lua legătura pe privat cu voi pentru a stabili detaliile necesare pentru primirea premiilor!

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
4life
Postări: 3
Reputație: 1
Mesaj # 161 | 9:18 PM
Doresc să felicit toţi participanţii acestui concurs.

O remarcă pentru SkipY, decît ai pierde timpul pe învinuiri nefondate, mai bine iţi promovai proiectul tău .
Eu mulţumesc toate persoanele care m-au votat la acest concurs, şi restul care m-au susţinut la nevoie.

Pentru toţi care au aşteptat o replica de la mine citiţi mai jos:
Eu am un principiu care încerc să-l urmez, eu nu comentez aberatiile, şi din cauza asta nu am dat nici o replică la "spusele" lui SkipY.

Mulţumesc echipei uCoz România pentru organizarea acestui concurs minunat.
P.S Salutari din Republica Moldova, Suntem români si punctum!
Material modificat de 4life - Luni, 23/04/2012, 9:23 PM
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 162 | 10:21 PM
4life, vai tu ! Si ce faceam ? Mai pierdeam o zi sa strang o suta de like-uri si veneai tu si in 30 minute le faceai nu ? Bafta tie daca nu ai trisat desi eu tot nu cred ! Daca mai ai ceva de spus dai PM, dau TC pentru ca s-a facut prea multa cearta aici si fara rost, iar eu nu ma voi putea abtine daca se mai comenteaza. Concursul s-a incheiat,felicitari tie si lui Chibo ! Daca mai vrea cineva sa feleicite pe cineva o poate face prin PM.
Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » Concurs - Cel mai bun Website uCoz! (Perioada de desfășurare a concursului | 10 - 22 Aprilie 2012)
  • Pagina 11 din 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 9
  • 10
  • 11
Căutare: