Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » Concurs - Cel mai bun Website uCoz! (Perioada de desfășurare a concursului | 10 - 22 Aprilie 2012)
Concurs - Cel mai bun Website uCoz!
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 121 | 10:00 PM
Chibo, multumesc smile mama cate am de strans :(( sper sa reusesc imi doresc mult sa castig smile deoarece la concursul cu tutoriale stiu ca puteam mai mult sad asa macar la asta sa iau locu 1 :-D dar dupa statistici...mai greu..dar nu imposibil smile deja cred ca mi-am mai asigurat vreo 100, sa vad cum sta treaba in continuare smile bafta tuturor pana pe 22 !
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 122 | 10:04 PM
siturile, primele 5 fac abstractie de al meu ar trebui apreciate, in schimb in urma celor spuse de tine sunt considerate ca niste "promovate pe pile sau stiu eu", tocmai datorita faptului ca tu nu stii sa pierzi, iar
Quote (Chibo)
Nu am stiut criteriile de alegere a site-urilor si am avut un fix ca unul din cele 6 site-uri vor fi publicate ca fiind...
este exact ca si atunci cand omori un om si zici "scuze".
Din partea mea nu ai nici cea mai mica ingaduinta si nici macar putina compasiune sau ......ca iti pare rau de ce ai zis ......pentru mine esti acelasi Yce care nu stie sa piarda si a hotarat sa faca bataie de joc de restul care prin noroc/soarta/sau incadrare in cerintele concursului am reusit.

Adăugat (19/04/2012, 9:04 PM)
---------------------------------------------
Lasa SkipY, ca sansele sunt de partea ta.....nu iti fa atatea probleme:) sa iti dau 116 de la mine si tot o sa castigi ceva .........


Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 123 | 10:07 PM
Daca s-ar putea atunci ti-as da si tie 3 boxe si 6 luni din contu ala :))
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 124 | 10:08 PM
da bafta la toata lumea :)) mie unul mi-a pierit cheful dar cine stie poate maine........imi trece si mai adun si eu cateva like-uri:)
Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 125 | 10:09 PM
Si lasa orgoliu si pune mana sa mai strangi, o sa imi multumesti daca imi asculti sfatul smile
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 126 | 10:10 PM
eu sincer tanjeam dupa 2 sau chiar 3 ca un sistem la fel cu cel pentru locul 1 am si eu:)))
dar ce sa zic facem boxele pe juma:))) sa am si eu primul 8.1:)))

Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 127 | 10:10 PM
Asa sa faci ! ( adica sa strangi voturi )
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 128 | 10:29 PM
sunt peste tot forumul de orgolios, prefer sa imi spun cuvantul si sa pierd tot, mai ales cand e vorba de oameni care dau in cap /te fac de cacao/te murdaresc/te tarasc prin toate alea si la sfarsit zic " stati ca m-am sucit, de fapt nu stiam regulile si imi pare rau ca v-am facut de toate alea in necunostiinta de cauza" RUSINE SA_TI FIE YCE.
Mai adun eu ceva ca acum daca tot am fost ales nu ma las asa usor, dar parca nu imi mai prieste nimic sincer, atata ......caz pentru ceva care trebuia sa fie....... funny chiar .

Adăugat (19/04/2012, 9:24 PM)
---------------------------------------------
eu unul nu sunt un impatimit al facebookului, in consecinta la mine cel putin (chiar daca am grupuri/pagini cu mii de membri-folosesc mult pentru reclama) este foarte greu sa strang aceste likeuri deci, in a 2 consecinta :)) m-am enervat undeva 2 X masura cand l-am auzit pe Yce.....

Adăugat (19/04/2012, 9:29 PM)
---------------------------------------------

Quote (SkipY)
Daca s-ar putea atunci ti-as da si tie 3 boxe si 6 luni din contu ala :))

SkipY, inca ma prapadesc de ras pe faza asta:))))

Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
Material modificat de Chibo - Joi, 19/04/2012, 10:25 PM
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 129 | 11:24 PM
:))
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 130 | 1:05 AM
silviuq12, banner-ul din partea superioară trimite spre pagina unde pot fi votate website-urile nominalizate. Gândește-te că sunt utilizatori care ți-au vizitat site-ul, le-a plăcut și te-au votat. Dacă vei trimite link-ul ulterior, poate îți vei spori șansele la câștig. Mult succes!
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
annuka
Postări: 18
Reputație: -1
Mesaj # 131 | 12:29 PM
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 132 | 12:32 PM
siturile au fost selectate s-a trecut la faza a 2-a urmareste mesajul postat de Raver, putin mai sus:)
Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 133 | 4:38 PM
Sunt curios cum face cel de la filestars.net 10 like-uri de in cateva secunde. Am dat refresh avea 234, dupa cateva secunde dau iar refresh are 244... Va rog frumos sa verificati.

EDIT : Uitati si dovada cum a facut in mai putin de un minut 14 like-uri.

In prima imagine puteti observa aceeasi ora dar 258 like-uri
In a doua imagine puteti observa aceeasi ora dar 272 like-uri.

Deci oare e posibil ? Eu nu stiu daca pot face 14 like-uri in 10 minute si el face in acelasi minut. Deci in cateva secunde ( nu stiu exact cat ).

EDIT2 : Si dupa cum observati in poza a 3-a in 14 minute are 60 like-uri stranse :-? si vad ca s-a oprit deodata la 318. Ma gandeam ca poate a dat la mai multi sa ii faca rost de like-uri..Dar se opreau toti deodata din cerut like-uri ? Deci varianta asta cade..
Atașamente: 1006545.jpg (102.2 Kb) · 1758367.jpg (102.2 Kb) · 1375266.jpg (102.1 Kb)

Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 134 | 11:12 PM
SkipY, stiu eu o metoda nu prea "religioasa" de castigat like-uri si pe care il detin(nu il folosesc si nici nu il recomand, cel mai probabil facebook iti va bloca contul) ... e un script care se numeste Clickjacking | Facebook.
Ce face acest script?
Simplu: Inserand acest script in site primesti un like de la fiecare vizitator logat pe facebook fara ca el sa stie , acest script ascunde butonul de like la o opacitate de 100% tinandu-se dupa cursorul mouse-ului,inevitabil pentru vizitatori, la primul click pe respectivul site ofera un like ...etc. intelege-ti voi mecanismul.
PS: Eu doar v-am descris acest tip de frauda , nu acuz pe nimeni ca il foloseste sau ca a incercat macar si important: NU RECOMAND FOLOSIREA LUI .
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 135 | 11:27 PM
Danny, altcumva poti explica cum a obtinut atatea like-uri asa repede ? Si sper sa se ia masuri ca vad ca nu a zis nimeni nimic inafara de tine despre asta.

PS: eu deja m-am enervat ca am stat non-stop sa le zic tuturor sa imi dea like-uri si vreau sa spun ca am intrat de pe 3 sau 4 conturi de facebook ( ale prietenilor ) ca sa strang atatea like-uri si el imi strange in juma de ora cat strang eu in o zi...

Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » Concurs - Cel mai bun Website uCoz! (Perioada de desfășurare a concursului | 10 - 22 Aprilie 2012)
Căutare: