Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » Concurs - Cel mai bun Website uCoz! (Perioada de desfășurare a concursului | 10 - 22 Aprilie 2012)
Concurs - Cel mai bun Website uCoz!
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 106 | 9:22 PM
mai aranjat ca a lui yce:)
Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
myky
Postări: 14
Reputație: 0
Mesaj # 107 | 9:46 PM
Chibo, vad ca tu pui paie pe foc, deabea ce s-a linistit yce
MitzZa
Postări: 43
Reputație: 0
Mesaj # 108 | 9:54 PM
yce face template-ul de ras:)

Adăugat (18/04/2012, 8:54 PM)
---------------------------------------------
myky.Nu avem voie sa ne dam cu parerea ?!
Material modificat de MitzZa - Miercuri, 18/04/2012, 9:54 PM
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 109 | 5:24 PM
da am fost cam rautacios intradevar:)) scuzele mele
Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
yce
Postări: 155
Reputație: 2
Mesaj # 110 | 7:13 PM
Quote (Chibo)
A si ultima chestie, ti-as fi dorit sa ajungi tu sa strangi/primesti likeuri, sa vezi ce usor e.

am + 10.000 abonati pe facebook 9000 doar pe un site crezi ca e greu sa strang voturi? Asta cred ca e si unul din motive pentru care nu am fost ales !

Eu folosesc ucoz de cand erai tu mic tare de tot, si am ajuns la concluzia ca vizitatorii nu tin cont asa mult de design, cum tine cont un webmaster.

Pentru proiecte in care cred ca o sa castig cat sa mi iau apartament in 4 -5 luni am sa ma ocup mai indetaliat si de design. Si deocamdata Ucoz nu iti permite sa te extinzi asa mult ca sa ajungi acolo !
silviuq12
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 111 | 7:14 PM
Cam facut concursul asta ... ieri siteu-ul meu a primit ~30 de voturi pe facebook si 4 pe G+
fara a trimite la nimeni linkul de votare dry
In fine puteti sa-mi scoate site-ul.

Free 3D models at http://thefree3dmodels.com/
myky
Postări: 14
Reputație: 0
Mesaj # 112 | 7:17 PM
se baga si nea MitzZa ca e si el om
silviuq12, poate ti-au dat cei de pe forum
milanez
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 113 | 7:44 PM
Quote (Chibo)
Ai un site de 4 ani si 2 mesaje pe forum .......... asta este fratilor romanu tot roman nai ce face:)

Pai și care e problema dacă asta e al 3-lea mesaj pe care îl scriu în forum?Asta a fost cauza pentru care www.fcsperanta.ucoz.net nu a fost ales?
Spălați-va pe cap cu premiile si concursurile voastre cu tot...
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 114 | 9:00 PM
tu intodeauna ai fost dezavantajat:))) Yce
si eu am 4500+5000+1000 si ceva +2000 si pentru aia vezi cate am strans
incepe sa imi displaca concursul asta din cauza ta
tu erai pe ucoz ce e drep dinainte ca ucoz sa apara:))))
ma iei cu texte de gen
Quote (yce)
Pentru proiecte in care cred ca o sa castig cat sa mi iau apartament in 4 -5 luni am sa ma ocup mai indetaliat si de design
ma lesi ? acu sincer esti doar un viteaz care a facut un site de cacao cu o tema default si cateva embeduri luate care de pe unde esti atat de tare incat si chuck norris a devenit membru pe situl tau....
esti mai tare ca vanish dar ai o abureala de site si tot ce stii tu sa faci e sa iei niste embeduri sa le arunci pe site asa cum ai facut cu cacatu ala de comment box de la facebook.
sunt mandru sa ma intreaca toate cele 5 situri asa cum sunt bune rele, dar TU esti cel mai praf membru care il poate avea ucoz.

scuteste-ma cu membri, scuteste-ma cu bani de bani de scoti tu, scuteste-ma cu EMBEDU tau si macar ai respect fata de niste situri care au fost modificate/aranjate destul de mult, lucrate cu putin cap nu doar cu copy /paste.
Deja intreci masura si ma deranjeaza .........SkipY face oricand situri peste capacitatea ta mintala, deci nu te mai umfla aici ca nare rost, whisper iti da clasa cand vrei tu ,coltu a facut un site la care nici nu visezi, ASA ca fara modestie zic ca majoritatea siturilor sunt peste tine si situl tau.
Oficial ma retrag, in consecinta de azi nu mai adun nici un like/...... datii likeurile lu Yce bagati-l pe el in concurs si lasati-l sa fie Nora la mama cuiva.
P.S. Myky daca ai ceva de comentat add tata aici sa ne rafuim cum trebuie. ca vad ca unde e Yce esti si tu sa-i ti lumina.
Sunt satul de multe si nu accept sa fiu calcat in picioare de unu ca Yce [PUNCT]
Raver ti-a explicat situatia vad ca nu intelegi..............

Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
myky
Postări: 14
Reputație: 0
Mesaj # 115 | 9:06 PM
Chibo, in primu rand vreau sa citesc acest forum nu sa vad certuri si nu am nimic de impartit cu tine
Iar ce tine de Raver am inteles, deasta nu am mai zis nimic despre concurs
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 116 | 9:26 PM
Quote (Chibo)
Pentru proiecte in care cred ca o sa castig cat sa mi iau apartament in 4 -5 luni am sa ma ocup mai indetaliat si de design

eu pentru proiectemobila am refacut total designul pentru ca Musatinu a zis "copile e cam vraiste situ tau" aranjat aiurea" (neu exact aceleasi cuvinte) la vreaumuzica la fel dar pentru aia nu i-am sarit in cap am incercat si reincercat si pana la urma mi-am dat seama ca avea dreptate si ca ce consideram eu "super" era de fapt praf spun asta ca e si cazul tau.
Proiecte in care crezi care sunt ?
Daca aveai unul il vedeam frumos aranjat intr-un site. sau Nu?
in schimb ai ales "nora pentru mama" ca tot prostu se uita la regizaturi si embeduri sunt peste tot.
MARELE TAU PROIECT.
ma faci sa rad.
Cand altii cu experienta, gen Musatinu care face (dupa cum tia zis) din placere treaba pe aici iti zic ca esti " cal, iati drequ saua si mergi mai departe" pe burta ca apa e mica.
E pacat ca administratori/moderatori/helperi si asa mai departe trebuie sa va explice cu "finete" pe cand voi (dupa ce tot aici cereti ajutor ) calcati peste toti si toate.
Indiferent daca sau nu castig ceva din acest concurs ....am sa ti le trimit tie acas sa te speli pe cap cu ele Yce ca si cu "otet de mere" ca vad ca esti un mare suferind.
Fac pariu ca oricarui membru/site din cele 6 ii pica greu discutiile purtate de tine....... cei cu mai mult bun simt sau abtinut si nu au zis o vorba doar eu si SkipY am ajuns la capatul rabdarilor.
Eu atunci cand raman pe dinafara (nu sunt ales ) intr-o competitie votez situl care imi place si atat tu....faci vraiste pe toti cei 6 care au ramas.
Ca tu esti Yce.
De azi Chibo se lasa de adunat likeuri si iti promite rafuiala cum nu ai vazut........ai cuvantul meu.
Daca nu te-a invatat nimeni sa te porti/sa mai si pierzi te invat eu[/b]

Adăugat (19/04/2012, 8:21 PM)
---------------------------------------------

Quote (milanez)
Pai și care e problema dacă asta e al 3-lea mesaj pe care îl scriu în forum

milanez, inseamna ca interesul tau pentru site a fost = cu DEFAULT+Postari de aia ziceam.

Adăugat (19/04/2012, 8:22 PM)
---------------------------------------------
cred ca am stat destul departe de aceasta pagina (exact pentru comentariile de mai sus) acum e timpul sa zic cate ceva ......care o sa doara pe unii.

Adăugat (19/04/2012, 8:25 PM)
---------------------------------------------
te rog fa-mi placerea si ... nu tine de "avocat" lu Yce
am respect pentru toata lumea dar ......nici 6 oameni/6 situri/munca depusa pentru ele sa fie calcata in picioare de un suferind.
SI MACAR DACA ERA UN SITE DE CARE SA POTI ZICE "da , situl lui e peste al meu si peste restul 5"
Dar nu e asa
........

Adăugat (19/04/2012, 8:26 PM)
---------------------------------------------
referitor la certuri asta am vrut si eu...dar .........unii nu stiu sa piarda dupa cum multa lumea a zis pe mess/chat/ffacebook si asa mai departe.


Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
yce
Postări: 155
Reputație: 2
Mesaj # 117 | 9:37 PM
Nu am stiut criteriile de alegere a site-urilor si am avut un fix ca unul din cele 6 site-uri vor fi publicate ca fiind cel mai bun site din tara, am parut putin revoltat ca mie nu imi place nici un site din cele 6. Recunosc ca am gresit si imi cer scuze de la toti cei pe care i-am deranjat. Stiu ca ati muncit cu totii si acum chiar imi pare rau. Succes.
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 118 | 9:42 PM
Imi ziceti si mie va rog frumos cate voturi are fiecare ? Sunt pe telefon si nu pot vedea sad spuneti pe primii 3 ca sa stiu cat mai am de strans cand ajung acasa :-D adica maine smile
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 119 | 9:54 PM
198facebook cu 8 google fifastars. net
130 cu 23 jocuri. ucoz.ro
116 cu 11 proiectemobila:)
atatea sunt primele 3:)

Adăugat (19/04/2012, 8:54 PM)
---------------------------------------------

Quote (yce)
Nu am stiut criteriile de alegere a site-urilor si am avut un fix ca unul din cele 6 site-uri vor fi publicate ca fiind cel mai bun site din tara, am parut putin revoltat ca mie nu imi place nici un site din cele 6. Recunosc ca am gresit si imi cer scuze de la toti cei pe care i-am deranjat. Stiu ca ati muncit cu totii si acum chiar imi pare rau. Succes.

zise Yce dupa ce a facut bataie de joc de toata lumea
sa-ti fie rusine de-a dreptul pentru ca fiind dezimformat ai sustinut sus si tare.........
greseala ta ca ti-ai batut joc de noi, respectul o sa il primesti dupa concurs .......

Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 120 | 9:58 PM
silviuq12, nu trebuia neaparat sa il promovezi tu , spre exemplu si eu te-am votat .. au votat in general si utilizatorii acestu-i forum , nu te arunca inca cu acuzele ... gandeste-o logic prima data wink ."Sa traim bine!"
Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » Concurs - Cel mai bun Website uCoz! (Perioada de desfășurare a concursului | 10 - 22 Aprilie 2012)
Căutare: