Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » uCoz City Grant (Creează website-ul orașului sau regiunii tale, în uCoz!)
uCoz City Grant
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 211 | 11:27 PM
Ca copii mititei.

Concursul epistolatelor sa finalizat pe 28 dec 2012 si eu inca nu am primit premiu, iar voi va plangeti ca nu ati primit premiile la concursul finalizat acum 1-2 saptamani.

Mesac
Postări: 47
Reputație: 0
Mesaj # 212 | 1:33 PM
speram sa primim saptamana asta raspuns la emailuri tongue www.city-constanta.ucoz.com
Material modificat de Mesac - Duminică, 27/01/2013, 11:10 PM
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 213 | 5:21 PM
Pentru a detine un cont PayPal activ, care va permite plata in siguranta prin internet, trebuie sa aveti:

o adresa de email valida
un card de credit sau de debit valabil
bani in contul de card
Dificil nu este sad totusi sunt putin indignat ca ne rezumam doar la aceasta metoda.

Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
MitzZa
Postări: 43
Reputație: 0
Mesaj # 214 | 5:27 PM
Chibo,

Cardul il poti face la ING pe gratis, card pentru elevi sau studenti, comision 0 la depunere si extragere.
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 215 | 5:45 PM
MitzZa, limitarea obligatorie la Paypal nu imi convine, adica .....macar daca puteam alege din 2 metode de plata.
Citat (MitzZa)
Cardul il poti face la ING pe gratis, card pentru elevi sau studenti, comision 0 la depunere si extragere.

bine de stiut.:)

Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 216 | 6:59 PM
Am primit email dar mentionez ca va rog nu doresc prin PayPal doresc prin cont bancar am unul si in euro.
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 217 | 7:02 PM
Nu inteleg ce nu va convine la PayPal , e cel mai folosit site pentru tranzactii online biggrin
Si nu e asa de complicat sa activezi cardul dry

Mesac
Postări: 47
Reputație: 0
Mesaj # 218 | 5:32 PM
Am primit email de ucoz !!!!

Buna ziua si felicitari inca o data pentru premiul obtinut in cadrul concursului uCoz City Grant!

Pentru a vira cadoul constituit din bani in contul dvs, va rugam sa ne comunicati urmatoarele detalii:
1. Numele si prenumele complet,
2. Numele Bancii la care aveti contul,
3. Numarul de cont complet (IBAN),
4. Codul SWIFT,
5. Tara in care aveti deschis contul bancar.

Va multumim!

Felicia
Asistenta Tehnica
uCoz Servicii Web

IN SFARSIT tongue

www.city-constanta.ucoz.com
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 219 | 10:23 PM
1. Numele si prenumele complet,
2. Numele Bancii la care aveti contul,
3. Numarul de cont complet (IBAN),
4. Codul SWIFT,
5. Tara in care aveti deschis contul bancar.
Bun si daca eu nu am un cont bancar deschis? Presupun ca trebuie sa imi fac. Cateva sfaturi utile in crearea contului?

Adăugat (29/01/2013, 8:23 PM)
---------------------------------------------
a doua intrebare : in momentul in care deschid un cont bancar la o anume banca acesta trebuie sa fie legat neaparat de un card sau..... trebuie doar un cont bancar?


Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
b3min3
Postări: 25
Reputație: 1
Mesaj # 220 | 11:06 PM
@Chibo Lucrez în domeniul bancar ca și consilier clienți și te-aș putea ajuta cu răspunsul la a doua întrebare. În momentul în care deschizi un cont indiferent de banca la care o faci poți avea sau NU și un card atașat la cont. Cardul este o opțiune în plus și nu o necesitate.
Îți poți deschide pur și simplu un cont pe care poți primi banii. Și în momentul în care ai nevoie de ei îi retragi de la casieria băncii și nu de la bancomat (în cazul în care ai fi avut card). Sunt bănci care oferă gratis un card atașat la contul curent fără să plătești comision pentru administrarea lui. Depinde acum și de ceea ce ai nevoie.

În cazul în care ai nevoie de mai multe informații, ți le ofer cu cea mai mare plăcere.
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 221 | 10:39 AM
b3min3, multumesc mult de informatii smile .
Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 222 | 11:33 AM
Vom fi anuntati dupa ce s-au virat banii in cont ?Am inteles ca bonusul al doilea nu se poate da acel Google Adwords atunci as prefera un domeniu se poate ?
Material modificat de Denisa - Vineri, 01/02/2013, 11:43 AM
kcamelia
Postări: 32
Reputație: 0
Mesaj # 223 | 1:16 PM
Bine daca cuponul nu se poate oferi vrem ceva in schimbul lui...
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 224 | 3:51 PM
Denisa, da putem să oferim un domeniu în schimbul cuponului. Contactează te rog responsabilul City Grant de la care ai primit e-mailul pentru: 1. Confirma adresa de PayPal pentru primirea premiului, 2. Formula cererea acolo (doar preciza că vrei un nou domeniu, în locul certificatului Google Adwords).

kcamelia, referitor la cuponul Google Adwords, ți s-a cerut într-un ultim mail să efectuezi o serie de modificări asupra website-ului tău. Mai precis:

"Bună ziua,

Din câte am observat, nu aţi completat website-ul dvs (http://maramures.do.am/ ) cu informaţiile pe care vi le-am sugerat aici: http://granting.ucoz.ro/index/tips/0-4 , pentru a vă putea încadra în cerinţele concursului uCoz Granting. Sper, totuşi, ca acest lucru să nu însemne că v-aţi oprit din dezvoltarea website-ului dvs. Cu toate că nu aţi adăugat informaţiile pe site-ul dvs, vă voi oferi domeniul gratuit..."


Pentru a primi cel de-al doilea bonus trebuie să efectuezi modificările cerute anterior..


Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
stefybosu
Postări: 26
Reputație: 0
Mesaj # 225 | 9:45 PM
Buna, am primit premiul prin PayPal asa ca stati linistiti pt ca o sa le primiti si voi wink
be the best! Fuck the rest ;)

Portalul Orasului Braila

ofer asistenta in domeniul designului web: html, css, javascript doar dati pm sau add: stef_br01@yahoo.com
Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » uCoz City Grant (Creează website-ul orașului sau regiunii tale, în uCoz!)
Căutare: