Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » uCoz City Grant (Creează website-ul orașului sau regiunii tale, în uCoz!)
uCoz City Grant
kcamelia
Postări: 32
Reputație: 0
Mesaj # 226 | 11:55 PM
Parolă sau autentificare incorectă. Nu pot sa ma conectez in panoul de control a siteului, am completat formularul de recuperare a parolelor, le-am primit dar nu merg. Deci cum vreti sa dezvolt siteul?
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 227 | 11:24 AM
Eu mi-am facut un cont bancar si am trimis datele asa cum au fost cerute prin mail.
Cum pot sti cand ajung banii? Nu am atasat nici un card la cont.

Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 228 | 12:28 PM
Si la mine operatia a decurs cu succes prin PayPal biggrin
Multumesc echipei uCoz pentru timpul si sprijinul acordat smile

Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 229 | 1:04 PM
kcamelia, acesta este răspunsul standard pe care îl primești de la asistența tehnică, pentru recuperarea parolelor: "In cazul in care ati selectat o parola diferita pentru autentificarea in Panoul de Control al website-ului dumneavoastra [Panoul de Control -> butonul "Securitate" din Admin-bar -> "Modifică parola contului" -> "Parolă diferită"], va trebuie sa recuperati parola, apasand link-ul "Parolă pierdută" la autentificarea in Panoul de Control, dupa cum urmeaza:
http://testing-website.ucoz.ro/ScreenShots/RemindPasswordCP.png

Daca nu ati selectat o parola diferita pentru autentificarea in Panoul de Control al website-ului, puteti folosi parola administrativa a Webtop-ului pentru a va loga. In cazul in care nu v-o amintiti, va rugam utilizati formularul "Reamintire parolă" de pe aceasta pagina http://uid.me/remind . Pentru ca recuperarea parolelor sa functioneze prin acest formular, trebuie sa introduceti adresa de E-mail pe care ati folosit-o pentru a va inregistra contul uID
.

Chibo, în cazul transferului bancar durează mai mult. Nu pot să spun cu exactitate când îl vei primi. Dacă era PayPal, premiul era sosit de ieri 01.02.13.

bogdannn96, mulțumim pentru participare!

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 230 | 2:33 PM
Raver, cand sosesc sosesc doar sa soseasca:)
Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
Mesac
Postări: 47
Reputație: 0
Mesaj # 231 | 11:10 PM
speram ca luna asta primim banii tongue biggrin cool
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 232 | 11:37 PM
Chibo, Mesac, vor veni doar că, transferurile internaționale durează ceva mai mult și sunt destul de costisitoare. PayPal este o metodă sigură, universal folosită și foarte rapidă.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 233 | 4:10 PM
Mesac, sa ma anunti si pe mine cand ti-au sosit banii:))
Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
Mesac
Postări: 47
Reputație: 0
Mesaj # 234 | 3:31 PM
da o sa anunt sa ma anunti si tu ok smile
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 235 | 7:11 PM
Până una alta, vă invităm să citiți un interviu cu bogdannn96, câștigătorul uCoz City Grant, aici pe blogul uCoz. Toate felicitările le oferim, din nou, aici sau acolo, după preferințele fiecăruia :).
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Mesac
Postări: 47
Reputație: 0
Mesaj # 236 | 7:34 PM
pe mine nu ma intereseaza de el ma intereseaza sa primesc banii cat mai repede cry astept aici o confirmare ca ati bagat banii la toti smile
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 237 | 9:57 PM
Mesac, ar trebui să fim mai apreciativi cu cei care muncesc, se dedică și câștigă. Când noi am spus cum putem efectua premierea, Bogdan a spus OK, modalităților de transfer. Tu ai spus nu, că vrei altă metodă. Drept urmare, pentru a ne conforma dorinței voastre, mai durează puțin.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Mesac
Postări: 47
Reputație: 0
Mesaj # 238 | 9:58 PM
as vrea sa primesc un email cand bagati banii in cont biggrin happy
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 239 | 12:20 PM
Dar cam cand se vor baga banii ?
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 240 | 3:52 PM
Denisa, saptămâna viitoare se efectuează transferul iar până pe 18-19 Februarie ar trebui să ajungă. E o procedură mai complicată, pentru că uCoz nu are sediu în România. Dacă acceptați PayPal premiul era primit de săptâmâna trecută.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » uCoz City Grant (Creează website-ul orașului sau regiunii tale, în uCoz!)
Căutare: