Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » uCoz City Grant (Creează website-ul orașului sau regiunii tale, în uCoz!)
uCoz City Grant
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 241 | 6:05 PM
Raver Am inteles ca prin PayPal e mai rapid dar nu aveam cont in PayPal si daca faceam un cont in PayPal am inteles ca trebuie credit pe card si cat credit nu stiu este necesar pe card pentru activare cont PayPal iar pe cardul meu BRD nu am credit de asta am optat pentru IBAN.Ok saptamana viitoare atunci se transfera banii in cont IBAN asa ca voi astepta.
Material modificat de Denisa - Joi, 07/02/2013, 6:06 PM
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 242 | 6:49 PM
Daca astazi este 7, mai avem de asteptat putin pana in 18-19 Denisa, smile nu doar o saptamana ...ci ceva mai mult.
Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 243 | 8:23 PM
Da asa este Chibo ceva mai mult smile
Material modificat de Denisa - Joi, 07/02/2013, 8:24 PM
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 244 | 9:45 PM
Denisa, trebuie doar un Card Bancar, de orice tip: Credit sau Debit. Dacă ai un card bancar deja, lucrurile sunt ca și rezolvate cu PayPal (Cel mai bine merg cele de la BRD, Banca Transilvania, ING).
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 245 | 0:33 AM
Raver nu am stiut ca poate fi si card fara bani pe el multumesc pentru informatie de azi acum stiu.
Mesac
Postări: 47
Reputație: 0
Mesaj # 246 | 0:53 AM
AM MAREA PLACERE SA ANUNT CA BANII MI AU INTRAT IN CONT cool biggrin www.city-constanta.ucoz.com
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 247 | 6:58 PM
da, astazi i-am ridicat si eu :)). Oricum a meritat asteptarea.
Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 248 | 9:56 PM
Mesac si Chibo voi ati primit email ca ati stiut sa mergeti sa ridicati banii ? eu nu am primit email dar maine voi merge sa vad daca mi-a intrat si mie.
Material modificat de Denisa - Joi, 14/02/2013, 9:56 PM
Mesac
Postări: 47
Reputație: 0
Mesaj # 249 | 1:30 PM
nu am primit email am verificat contul cool www.city-constanta.ucoz.com
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 250 | 6:05 PM
Ok Mesac azi am ridicat si eu banii vreau sa multumesc pentru intelegerea echipei ucoz pentru intelegerea de care a dat dovada cand am fost nerabdatori si multumesc mult pentru premiu.Multumesc UCOZ!
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 251 | 6:37 PM
Denisa, Mesac, Chibo, felicitări încă o dată. Sperăm să vă creșteți mari și frumoase website-urile cu care ați câștigat premiile!
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 252 | 7:40 PM
Raver Eu voi continua cu site-ul cu promovari si voi incerca sa il dezvolt cat mai mult.Multumesc!
Mesac
Postări: 47
Reputație: 0
Mesaj # 253 | 1:32 PM
sper ca vor fi si alte concursuri cu tot asa mari premi cool cool www.city-constanta.ucoz.com
cazekaghe
Postări: 8
Reputație: 0
Mesaj # 254 | 11:01 PM
DarkLight
Postări: 57
Reputație: 2
Mesaj # 255 | 11:00 PM
Raver, un concurs gen uCoz City Grant, sau alt concurs se va mai organiza biggrin ?
Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » uCoz City Grant (Creează website-ul orașului sau regiunii tale, în uCoz!)
Căutare: