Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » uCoz City Grant (Creează website-ul orașului sau regiunii tale, în uCoz!)
uCoz City Grant
kelvin
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 16 | 8:52 PM
Salutare!
In primul rand tin sa va felicit pentru initiativa, si, urez succes tuturor implicati in acest concurs.
Am o intrebare: daca altcineva a inscris in concurs un site despre judetul unde locuiesc, mai pot intra in concurs cu un site tot despre acelasi judet? Vor fi 2 site-uri despre acelasi judet.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 17 | 9:48 PM
kelvin, Da, poti intra in concurs.
LuncaCernii
Postări: 89
Reputație: -1
Mesaj # 18 | 4:31 PM
Am trimis si eu aplicatie pentru site-ul meu, de sambata si pana azi nu am primit nici un raspuns, ca mi-a fost acceptat sau nu...e vreo problema sau e doar o chestiune de timp?
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 19 | 6:46 PM
LuncaCernii, chestiune de timp
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 20 | 7:37 PM
LuncaCernii, Durează în medie, 2-3 zile lucrătoare pentru a primi răspunsul. De exemplu, dacă o aplicație e trimisă sâmbătă sau duminică, răspunsul sosește miercuri cel târziu.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
LuncaCernii
Postări: 89
Reputație: -1
Mesaj # 21 | 9:20 PM
Au trecut 4 zile lucratoare astazi, dar eu tot astept... :)) rabdare
TotEu
Postări: 150
Reputație: 8
Mesaj # 22 | 0:17 AM
LuncaCernii, ai răbdare și la mine a durat mai mult. Am și eu o întrebare pentru Raver dacă vede mesajul la categoria cel mai bun design se ține cont dacă tema site-ului este originală?
Material modificat de TotEu - Vineri, 19/10/2012, 0:17 AM
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 23 | 4:18 PM
LuncaCernii, stai liniștit, vei primi răspuns. Dacă nu primești până marțea viitoare, dă-mi te rog de știre pe privat!

TotEu, Da e un mare + dacă este o temă originală, muncită de la 0!

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 24 | 0:30 AM
bun.... Raver, din ce am inteles eu daca spre exemplu postez/inscriu situl pana joi 25 octombrie (si in cazul in care este acceptat) o sa apara in directorul de siteuri de pe Ucoz Grant dupa data de 1 a lunii urmatoare?

Adăugat (21/10/2012, 11:30 PM)
---------------------------------------------

Quote (Raver)
TotEu, Da e un mare + dacă este o temă originală, muncită de la 0!

Presupun ca e un + (poate nu asa mare ca la TotEu,) si daca tema desi preluata a fost modificata simtitor:)))?

Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 25 | 3:02 PM
Chibo, da, dar nu e bătut în cuie termenul respectiv (poți primi răspunsul mai devreme sau mai târziu). Ideea e că, website-ul trebuie să arate bine, sa aibă conținut și ceva trafic.

Referitor la Design, dacă ai modificat tema inițială semnificativ, deja e un design aproape original smile

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 26 | 3:08 PM
ok, eu am trimis azi cererea. acum sa vedem:))))
Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 27 | 9:16 PM
Chibo, mult succes. Sper să auzim cât mai mulți căștigători fericiți până de Crăciun, membri activi ai acestui Forum!
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 28 | 11:54 PM
da multumim Raver,
Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
kcamelia
Postări: 32
Reputație: 0
Mesaj # 29 | 7:13 PM
Buna, particip cu siteul sighet.ucoz.ro vreau sa fie eliminat din sistem deoarece nu mai locuiesc in acel oras si am decis sa fac un nou site tisa.ucoz.ro, pot sa particip daca voi face siteul pentru satul unde stau?
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 30 | 1:30 PM
kcamelia, da, sigur. Cum îți este mai ușor. Dar, trebuie să te grăbești puțin pentru că mai este o lună până la încheierea programului, după care, din Decembrie urmează Concursul propriu-zis. Mult succes!
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » uCoz City Grant (Creează website-ul orașului sau regiunii tale, în uCoz!)
Căutare: