Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » uCoz City Grant (Creează website-ul orașului sau regiunii tale, în uCoz!)
uCoz City Grant
nyku
Postări: 21
Reputație: 0
Mesaj # 31 | 11:45 PM
Am o problema, am inscris site-ul in concurs acum aproape o luna si dupa cateva zile am primit un pachet de servicii platite si astazi primesc acelasi mail tot cu un pachet de servicii platite. Ce se intampla? Mai trec in etapa a doua? Sau trebuie sa primesc zeci de pachete de servicii platite?
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 32 | 8:53 PM
Eu am primit mailul ca sunt acceptat dar mai departe........ sa vedem. Am si o perioada aglomerata din an......

Adăugat (06/11/2012, 7:53 PM)
---------------------------------------------
curios ca desi din cate am inteles adaugarea siteurilor se face lunar, dupa data de 1 vad ca nu a aparut nici un site care a primit acceptul la participare.
Care ar fi cauza?
Sau cum se pune problema?


Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 33 | 1:52 PM
Chibo, nu e un program strict de afișare. Înainte de deadline va fi afișată o listă cu toate website-urile participante!
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 34 | 6:39 PM
Raver, sunt doar nerabdator atata tot:)
Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
LuncaCernii
Postări: 89
Reputație: -1
Mesaj # 35 | 9:59 PM
Noi, ce-i care suntem în a doua etapă, putem deja să începem să strângem like-uri la pagina pentru locație sau doar de când se dă un anumit start?
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 36 | 12:59 PM
LuncaCernii, când se dă startul. Vom anunța aici data exactă la care începe Concursul.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
LuncaCernii
Postări: 89
Reputație: -1
Mesaj # 37 | 1:41 AM
Care mai e cursul acestui concurs?
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 38 | 7:17 PM
LuncaCernii, la începutul săptămânii viitoare vom oferi toate informațiile necesare. În mare, vom prelungi perioada de desfășurare a sa, pentru a da șansa cât mai multor administratori să-și dezvolte website-urile pentru a fi eligibile în cadrul concursului final care se găsește în etapa a 3-a. Toate detaliile, luni seară.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
LuncaCernii
Postări: 89
Reputație: -1
Mesaj # 39 | 4:07 PM
Bună ziua, am primit domeniu gratuit in cadrul concursului. Mi s-a spus sa merg pe www.domain.ucoz.com sa imi iau domeniul si codul trimis prin mail il folosesc ca metoda de plata. Totul bine si frumos, am urmat pasii, am ales domeniul .com si ajung la metoda de plata. Caut eu caut unde sa introduc acel cod, il introduc la PROMO CODE si dau recalculate, nu se intampla absolut nimic, dau la sectiunea PAY MY PIN CODES, acolo e ceva legat de numar de telefon. Care poate sa imi spuna si mie ceva? Cum si unde introduc codul primit prin mail.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 40 | 4:15 PM
LuncaCernii, urmează instrucțiunile de aici și spune-mi te rog dacă a funcționat: http://forum.ucoz.ro/forum/25-622-1#3920
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
LuncaCernii
Postări: 89
Reputație: -1
Mesaj # 41 | 4:20 PM
Am facut exact cum mi-ati spus, bag codul si primesc: INVALID PIN CODE. angry
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 42 | 4:45 PM
LuncaCernii, ati mai dat cuiva acest pincod?
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 43 | 5:03 PM
Dupa ce introduc pincod-ul imi apare :
Certificate is only for zone 'net'
Eu as vrea sa iau un domeniu .com daca este posibil , ce as putea sa fac ?

LuncaCernii
Postări: 89
Reputație: -1
Mesaj # 44 | 5:17 PM
Muşatinu, nu am mai dat nimanui. Odata primit codul, am incercat sa achizitionez domeniul.
Admin_George
Postări: 6
Reputație: 1
Mesaj # 45 | 5:30 PM
Ma pot inscrie daca am 15 ani? Trebuie achitata vreo taxa pe toata perioada concursului? Se poate renunta? cool
Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » uCoz City Grant (Creează website-ul orașului sau regiunii tale, în uCoz!)
Căutare: