Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » uCoz City Grant (Creează website-ul orașului sau regiunii tale, în uCoz!)
uCoz City Grant
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 46 | 6:30 PM
bogdannn96, E doar in .net

Admin_George, Perioada de inscriere sa termina.

bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 47 | 0:30 AM
Un participant poate castiga doar un singur premiu ?
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 48 | 11:58 AM
bogdannn96, da, un premiu pentru fiecare participant. Dă-mi te rog adresa website-ului tău pentru a verifica codul care ți-a fost alocat.

Admin_George, perioada de înscriere s-a încheiat. Dacă vrei să participi la un concurs, îți recomand I love uCoz care se desfășoară în permanență.

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 49 | 3:04 PM
Raver, adresa site-ului meu este clujnapoca.ucoz.ro , dar am inregistrat deja un domeniu .net , multumesc mult oricum de ajutorul si sprijinul oferit biggrin
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 50 | 4:37 PM
(Raver)
Dă-mi te rog adresa website-ului tău pentru a verifica codul care ți-a fost alocat.


Pentru fiecare site participant s-a alocat cate un code? sau...?

Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
LuncaCernii
Postări: 89
Reputație: -1
Mesaj # 51 | 4:46 PM
Chibo, Cu siguranta. e un cod unic pentru acel cod. Si poate cred ca s-a facut erori la transmiterea codurilor tuturor participantilor care au mers mai departe.
MitzZa
Postări: 43
Reputație: 0
Mesaj # 52 | 4:52 PM
Nu cred ca ne da un cod universal biggrin Poate se trezeste unu si greseste inregistrarea domeniului, si o mai face o data, si inca odata si tot asa.

Nu am primit codul inca, am trimis mail acum 2 zile cu optiunile dorite.. Asteptam.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 53 | 7:32 PM
Chibo, da, fiecare particiant acceptat în faza a 2-a primește un cod unic pentru a-și activa un domeniu. Tu ai primit e-mailul ce conține și acel cod?
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
LuncaCernii
Postări: 89
Reputație: -1
Mesaj # 54 | 9:26 PM
Raver, site-ul meu este www.luncacernii.ucoz.ro si nici acel cod dat prin mesaj nu e bun.
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 55 | 8:44 PM
Raver, am gresit eu
Solicitarea mea a fost pentru alte optiuni, imi cer scuze.

Adăugat (01/01/2013, 6:44 PM)
---------------------------------------------
Am o nelamurire referitoare la concurs:
1. In Catalog websiteuri apar 4 situri: Orhei-Lipova-Gorj-Iasi aceste situri de ce nu participa la sectiunea vot?
2. In sectiunea vot sunt 7 printre care si al meu (Alba-Iulia)
Sunt parti diferite de concurs sau? Adica este structurat pe mai multe categorii? Adica cei care participa la sectiunea de vot nu participa si la "Cel mai bun design " de exemplu?
Sunt putin ......"in ceata " cu aceste sectiuni.


Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
MitzZa
Postări: 43
Reputație: 0
Mesaj # 56 | 11:37 PM
1. Sunt puse ca exemplu.
2. In sectiunea vot sunt 7, dar nu sunt toate. De exemplu, luncacernii.ucoz.ro participa si nu este in lista.

(Raver)
bogdannn96, da, un premiu pentru fiecare participant. Dă-mi te rog adresa website-ului tău pentru a verifica codul care ți-a fost alocat.
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 57 | 11:53 PM
aha
Bun hai ca ne apropiem de ce trebuie sa stiu:)
mersi MitzZa,

Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
LuncaCernii
Postări: 89
Reputație: -1
Mesaj # 58 | 11:55 PM
Interesant aici. Doar ca la vot cred eu ca trebuiau cele cu design mai putin dezvoltat, sa castige si ei ceva... Acum nu stiu ce sa zic... Asteptati mail-urile. Eu unul inca nu mi-am activat domeniul din cauza codului acela incorect.
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 59 | 4:12 PM
(LuncaCernii)
Acum nu stiu ce sa zic...

Da bine zici LuncaCernii, smile ramane de vazut.

Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
TotEu
Postări: 150
Reputație: 8
Mesaj # 60 | 6:11 PM
nu reusesc sa imi inregistrez un domeniu cu acel cod
Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » uCoz City Grant (Creează website-ul orașului sau regiunii tale, în uCoz!)
Căutare: