Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » uCoz City Grant (Creează website-ul orașului sau regiunii tale, în uCoz!)
uCoz City Grant
Moke-Alba
Postări: 8
Reputație: 0
Mesaj # 76 | 1:02 AM
E cum sa mearga ne nenoroceste Constanta City:)))
Si-a adjudecat premiu pentru voturi zic eu...:)))
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 77 | 1:27 PM
Dar am observat ca daca dai share cu linkul pe mai multe pagini pe facebook chiar daca nu primesti like tot se pune si arata ca ai primit like sau iti dai tie like si intra.Intrebarea mea este se va cere linkul cu likeuri pentru validare ?Succes tuturor participantiilor.
Material modificat de Denisa - Sâmbătă, 05/01/2013, 1:30 PM
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 78 | 2:17 PM
Denisa, nu ai fost prea clasa in exprimara ta , asa ca nu am inteles absolut nimic sad sad
Daca ai putea sa reformulezi si pe intelesul celorlalti ar fi perfect biggrin

Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 79 | 2:28 PM
Daca linkul este publicat pe mai multe wall-uri la diferite profile de facebook si dai like la acele linkuri se pune la pagina de concurs 2 likeuri ca si cum ai fi primit dar de fapt tu insuti pentru propria pagina ai dat share si like tie mergi la o pagina cu orasul tau de exemplu postezi linkul si apoi dai like tie si poti face asta la multe pagini de facebook sa postezi si apoi like tie si este ca si cum ai primi likeuri cel putin asa apare pe pagina de concurs de asta intrebam se v-a cere linkul cu likeuri primite pentru validare? Acum am fost explicita? :)
Material modificat de Denisa - Sâmbătă, 05/01/2013, 2:50 PM
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 80 | 7:11 PM
Denisa, pe mine mai pierdut de la primul rand...
De pe un acount de facebook se poate da doar un singur like pe o pagina ( pentru concurs )
La fel si pe twitter si pe google +
Daca asta vroiai sa zici .... biggrin

Material modificat de bogdannn96 - Sâmbătă, 05/01/2013, 7:52 PM
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 81 | 8:20 PM
Bogdan asa este pentru twitter,google si facebook poti sa dai un singur like iti dau dreptate dar la facebook se da cate share vrei pentru un link pe propriul wall deci cate share atatea likeuri sau se poate adauga linkuri pe pagini unde se accepta publicitatea si postezi linkul dupa care iti dai like poti posta linkul la multe pagini unde iti dai like si fara sa fii votat de altii la pagina de concurs apar likeuri dar nu stiu daca vor ramane si valide.Incearca sunt multe pagini unde poti posta ce doresti si sub link dai like.
Iti doresc mult succes cu siteul clujul si success tuturor.
Material modificat de Denisa - Sâmbătă, 05/01/2013, 11:59 PM
Moke-Alba
Postări: 8
Reputație: 0
Mesaj # 82 | 11:16 AM
Mai Caransebesul nu avea peste 100 de like? Cum de acu' are 2?
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 83 | 5:05 PM
Asa este avea din cate stiu 156 de like acum are numai 2 de ce si cum nu stiu nici eu probabil stie cel cu oras caransebesul......Si cate orase sunt ,cati participanti sunt in concurs?Sunt afisate toate ?
Material modificat de Denisa - Marţi, 08/01/2013, 9:07 PM
Moke-Alba
Postări: 8
Reputație: 0
Mesaj # 84 | 11:21 PM
din cate am inteles da Denisa,
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 85 | 3:07 AM
Moke-Alba dar si luncacernii parca participa?
LuncaCernii
Postări: 89
Reputație: -1
Mesaj # 86 | 5:07 PM
Denisa, eu nu stiu. am primit bonusul de la a 2a etapa a concursului. Acum nu stiu daca am mers mai departe. De exemplu poate pe mine m-au lasat la al doilea cel mai informativ site si nu m-au bagat la voturi. Habar n-am, banuiesc. O sa vedem cu totii pe 14 ianuarie rezultatele finale.
Moke-Alba
Postări: 8
Reputație: 0
Mesaj # 87 | 5:26 PM
LuncaCernii, da cam asa ceva.
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 88 | 9:48 PM
Da peste cateva zile,14 ianuarie se va stii rezultatele sunt putin curioasa smile cum va arata lista castigatorilor
LuncaCernii
Postări: 89
Reputație: -1
Mesaj # 89 | 9:50 PM
Denisa, speram sa nu se prelungeasca :))
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 90 | 10:11 PM
Vom alege castigatorii pe data de 15 Ianuarie, cand vom recontacta toti participantii anuntandu rezultatele finale!

Asta am primit eu pe mail si sper ca baietii de la uCoz sa se tina de cuvant

Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » uCoz City Grant (Creează website-ul orașului sau regiunii tale, în uCoz!)
Căutare: