Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » uCoz City Grant (Creează website-ul orașului sau regiunii tale, în uCoz!)
uCoz City Grant
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 181 | 4:16 PM
Chibo, Denisa, bogdannn96, joi și vineri a fost lansarea uCoz in Portugheză -> www.ucoz.com.br, iar colegii responsabili de răspunsuri au lucrat de zor. Luni cel mai probabil va primi toată lumea un răspuns.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 182 | 6:11 PM
Raver Ok multumesc atunci asteptam luni si imi cer scuze ca sunt putin nerabdatoare.
Material modificat de Denisa - Duminică, 20/01/2013, 6:26 PM
kcamelia
Postări: 32
Reputație: 0
Mesaj # 183 | 10:04 PM
Domeniul si cuponul Google cand il primesc? In maxim 48 de ore, orele au trecut si nu am primit nimic.
Mesac
Postări: 47
Reputație: 0
Mesaj # 184 | 8:42 PM
e luni si nimca smile angry

Adăugat (21/01/2013, 6:42 PM)
---------------------------------------------
ASTEPTAM UN RASP !!!! sad cry surprised

Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 185 | 9:50 PM
Da ceva de genu Mesac,
Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
Mesac
Postări: 47
Reputație: 0
Mesaj # 186 | 1:32 PM
Luni cel mai probabil va primi toată lumea un răspuns. asa a aspus Raver wacko sad cry angry
kcamelia
Postări: 32
Reputație: 0
Mesaj # 187 | 1:58 PM
Nu a specificat care luni. Si eu astept domeniul si cuponul google, am un proiect si stau dupa uCoz, imi e sila sa le mai pronunt numele.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 188 | 3:03 PM
Mesac, kcamelia, veți primi răspunsul și bonusurile săptămâna aceasta. Ne cerem scuze pentru întârziere, iar mie personal îmi pare rău, dar nu depinde de mine.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Mesac
Postări: 47
Reputație: 0
Mesaj # 189 | 6:31 PM
mai e putin si trece si saptamana de gratie tongue wacko sad angry cry
Material modificat de Mesac - Joi, 24/01/2013, 6:31 PM
stefybosu
Postări: 26
Reputație: 0
Mesaj # 190 | 0:25 AM
Buna, ati primit raspuns in legatura cu banii? a trecut aproape saptamana aceasta sad
be the best! Fuck the rest ;)

Portalul Orasului Braila

ofer asistenta in domeniul designului web: html, css, javascript doar dati pm sau add: stef_br01@yahoo.com
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 191 | 1:57 AM
Stefybosu inca nu am primit raspuns la email nici eu probabil ca mai trebuie sa asteptam dar cam cate zile nu stiu sad
Material modificat de Denisa - Vineri, 25/01/2013, 1:34 PM
Mesac
Postări: 47
Reputație: 0
Mesaj # 192 | 3:01 PM
CE DUREAZA ATAT SA RASPUNDA LA UN EMAIL !!!!! SUNTEM IN ANUL 2013 nu in 1990 angry cry wacko
kcamelia
Postări: 32
Reputație: 0
Mesaj # 193 | 8:48 PM
Daca nu dati banii castigatorilor macar dati domeniile si cuponul, cineva asteapta dupa voi si voi nimic, sa va fie rusine.
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 194 | 0:19 AM
ok .....am fost destul de rabdator dar...... totusi detaliile sunt destul de putine referitor la cand vor fi trimisi banii, asta pentru ca deja vad ca multa lume a intrebat si raspunsul a fost dezamagitor.
Prin ce metoda anume vor fi trimisi?
De ce dureaza atat de mult, cat ca am inteles ca echipa ucoz este implicata in alte ..........?
De ce intrebam doar 2-3 pe aici iar restul..... parca stiu deja raspunsul la toate?
FRATILOR cred ca am fost destul de rabdatori pentru un concurs care a inceput ....daca bine retin acum 4 aproape 5luni, la lansarea acestui concurs nu s-au stabilit niste reguli, niste metodede plata, niste premii, niste criterii?
O dam in barci "ca stai sa vezi ca blallalala", haideti sa fim seriosi daca tot sustinem ca UCOZ este o treaba serioasa.
Cred ca daca cineva posta astfel era totul in regula:
-castigatorii sunt..........lista castigatori;
-premiile sunt...fiecare ce a meritat;
-modalitate de plata ....sunt 2-3 acceptabile pentru fiecare;
-si IMPORTANT data cand se trimit banii.
In schimb primim povesti si modificari de premiii si tralalla (dam 2 premii de 500EUR ca.......sa castige cineva care a postat 2 stiri aiurea si un player ZU pe site), categoria X s-a scos ca a trebuit sa alegem alte si alte si alte.
Pana acum dupa 4 luni sau.....cat timp a trecut de la lansare am primit munca la site degeaba si promisiuni care mai de care.
Clasament facuta de membri ucoz blallalala...... Singurul care a luat premiul pe drept e constanta.net (cel mai misto aspect-Parerea mea-poate sa se supere cine vrea).
Am lungit'o in acest comentariu atat pentru ca deja mi-am pierdut rabdarea si'asa putina cata o am.

Adăugat (25/01/2013, 10:18 PM)
---------------------------------------------

Citat (stefybosu)
Buna, ati primit raspuns in legatura cu banii? a trecut aproape saptamana aceasta

da am prmit raspunsul de l-ai primit si tu:))
asta este mai asteptam 3 luni ca romanu e nascut milog.......
Dezamagit total oricum.

Adăugat (25/01/2013, 10:19 PM)
---------------------------------------------

Citat (kcamelia)
Daca nu dati banii castigatorilor macar dati domeniile si cuponul, cineva asteapta dupa voi si voi nimic, sa va fie rusine.

O sa primesti cupon la Kaufland la pulpe de pui .....stai pe forum.....

Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 195 | 2:03 AM
kcamelia, Chibo, Mesac, veți primi răspunsurile doar că, echipa care gestionează proiectul a calculat greșit o serie de activități. Se vor mișca, pentru că le-am trimis mesaje peste mesaje dar, nu pot să vă dau un termen clar. Îmi cer scuze încă o dată în numele echipei uCoz pentru neplăcerile create. În același timp, îmi pare rău să văd că motivația realizării website-urilor orașelor voastre gravitează în jurul banilor obținuți din premii și mai puțin pe atașamentul pentru regiuni. După cum ați văzut până acum, toți câștigătorii concursurilor uCoz și-au primit premiile. Uneori, au mai fost și întârzieri însă, pe final, toată lumea a fost mulțumită.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » uCoz City Grant (Creează website-ul orașului sau regiunii tale, în uCoz!)
Căutare: