Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » uCoz City Grant (Creează website-ul orașului sau regiunii tale, în uCoz!)
uCoz City Grant
LuncaCernii
Postări: 89
Reputație: -1
Mesaj # 166 | 7:35 PM
Raver, aceste site-uri au fost facute doar pentru premiu, insa eu de cand activez cu acest site si am primit si eu un domeniu...celalalt bonus care mi-a trebuit sa mi se ofere, adica un certificat google adword s-a uitat de el...
Felicitari celor care au castigat!

Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 167 | 7:45 PM
LuncaCernii, mă asigur că vei primi certificatul sau, dacă nu este posibil, un alt bonus care să compenseze lipsa acestuia. Felicitări pentru participare și te invit să încerci și I love uCoz dacă nu ai făcut-o deja.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 168 | 7:49 PM
Nici eu nu am primit inca acel certificat Google Adwords.Multumesc uCoz pentru premiu.
Material modificat de Denisa - Miercuri, 16/01/2013, 7:52 PM
MitzZa
Postări: 43
Reputație: 0
Mesaj # 169 | 7:52 PM
Daca voi vrea vreodata sa nu ma mai ocup de site, nu o sa renunt pur si simplu la el. O sa caut pe cineva care sa il vrea pe gratis, sau pe bani daca are mult trafic.`
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 170 | 8:01 PM
Siteul orasului meu este orasul unde m-am nascut un oras de care ma leaga multe sentimente si voi continua dezvoltarea lui sa aiba multi vizitatori pe site si multi turisti in oras.
Material modificat de Denisa - Miercuri, 16/01/2013, 8:11 PM
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 171 | 1:48 AM
Eu inca am ProiecteMobila cu care am castigat un premiu anul trecut parca deci vorba lu' MitzZa,
Citat (MitzZa)
Daca voi vrea vreodata sa nu ma mai ocup de site, nu o sa renunt pur si simplu la el. O sa caut pe cineva care sa il vrea pe gratis, sau pe bani daca are mult trafic.`

daca tot vrei sa ramana pe net dai la cineva interesat care poate ar vrea sa aiba dar nu stie sa faca un site acceptabil.
Toti sariti ca siturile sunt facute pentru bani, normal ca asta e primul lucru DAR daca tot sunt facute pot fi pastrate pe net pentru a promova locul unde ne-am nascut, sau locul unde suntem acum (cazul meu) sau.... sau.....
kcamelia o ti una si buna ca ai fost nedreptatit/a ca tu nu ai stiut ca nu stiu ce.... de ce nu te-ai informat pe forum, pe blog, in privat asa cum am trimis eu mesaj lui Raver
Parerea mea este ca doar 2 situri (exclud site-ul meu din discutie) arata intradevar a situri ale oraselor: Cluj si Constanta.ucoz.net continut-aspect-fara playere care te asurzesc la intrare-fara ZU-etc.
Asa ca zic eu sa ne multumim cu ce am primit si cum am primit, sansa de a participa la un concurs frumos-de a castiga un premiu-sau macar de a castiga experienta necesara pe viitor pentru a face un site de WOW (10).

Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
MitzZa
Postări: 43
Reputație: 0
Mesaj # 172 | 3:05 AM
Felicitari tutoror castigatorilor!

Toti participantii si-au dat silinta in aceste luni, sunt sigur ca am invatat cu totii mai multe despre realizarea unui site de calitate.
nyku
Postări: 21
Reputație: 0
Mesaj # 173 | 3:06 AM
Hey Ucoz, Multumesc!
Incercati cu reclama pe site-urile voastre, nu le abandonati sau sa le dati la alti...ok se alege prafu de ele daca nu aveti voi grije de ele... Eu continui treaba cu www.portal-caransebes.com (caransebes.do.am), cu cei 300 de euro castigati, o sa organizez cateva concursuri smile
Mesac
Postări: 47
Reputație: 0
Mesaj # 174 | 12:24 PM
A primit cineva email de la ucoz garant ? in legatura cu banii ?
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 175 | 1:11 PM
Mesac am trimis email inca nu am primit raspuns Tu ai primit vreun raspuns ?
Material modificat de Denisa - Joi, 17/01/2013, 1:12 PM
Mesac
Postări: 47
Reputație: 0
Mesaj # 176 | 1:16 PM
peste 48 de ore de la momentul cand ai dat replay asa a zis Raver www.city-constanta.ucoz.com
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 177 | 1:55 PM
nu se mai stie nimic despre modul in care se trimit baniii?
parca era vorba de 48 de ore.

Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
nyku
Postări: 21
Reputație: 0
Mesaj # 178 | 2:08 PM
nici eu nu am primi nik :(....
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 179 | 2:14 PM
Inca nu stiu nici eu nimic.
Material modificat de Denisa - Duminică, 20/01/2013, 2:49 PM
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 180 | 3:30 PM
Din cate am inteles eu luni o sa primim mail-urile biggrin
Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » uCoz City Grant (Creează website-ul orașului sau regiunii tale, în uCoz!)
Căutare: