Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » Concurs Profile uID (Premii în valoare de peste 4000$!)
Concurs Profile uID
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 76 | 12:15 PM
nemo, câștigătorii concursului vor fi afișați cu siguranță până la sfârșitul acestei săptămâni pe Forum-ul uCoz în limba Engleză, într-o primă fază și apoi pe Blogul în limba română.

Denisa, la unele concursuri de tipul ăsta întârzierile sunt inevitabile, mai ales când există suspiciunea că unii utilizatori nu au fost tocmai fairplay la obținerea voturilor, atunci când este implicată procedura de votare din partea altor utilizatori. Ne referim aici la categoria Alegerea utilizatorilor.

bigblog, într-adevăr, ponderea celor care lucrează pentru uCoz în limba rusă este de aproximativ 85% din totalul personalului existent.

Mesac, nu s-a prelungit, asta e sigur. Ce s-a prelungit puțintel este doar data afișării rezultatelor :D. Noi ne cerem scuze, din nou pentru incoveniența creată dar, am explicat mai sus câteva dintre cauze. Când pleacă premiile, vor pleca cu siguranță spre cei care s-au implicat și au depus un efort corect, de aceea vrem să fim siguri că îi vom recompensa pe aceștia.

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 77 | 12:45 PM
Raver ok multumim pentru informatii.
Material modificat de Denisa - Joi, 27/02/2014, 12:46 PM
kpk1l
Postări: 197
Reputație: 13
Mesaj # 78 | 1:27 PM
s-au afisat rezultatele: http://forum.ucoz.com/forum/47-18103-1
Material modificat de kpk1l - Vineri, 28/02/2014, 1:27 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 79 | 2:23 PM
Toate paginile castigatoare sunt in engleza, presupun ca castigatorii RO sunt aparte, in caz contrar concursu e rasist. smile
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 80 | 2:26 PM
Muşatinu, sunt profile din RO care se afla printre castigatori
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 81 | 2:31 PM
Danny, poate ca ai dreptate, dar daca ne uitam dupa numaru de voturi. http://win.uid.me/photo/zamfir_marian/1-0-99 are mult mai multe voturi de cat tine care ai castigat la categoria alegerea utilizatorului. Insa necazu lui e ca a scris continutu in Romana. Daca sa presupunem ca a simulat numaru de voturi, trebuia sa-i stearga voturile aratand cifra reala.
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 82 | 2:44 PM
Sincera sa fiu nu stiu dar au fost profile romanesti bune parerea mea erau profile mai bune si fata de a mea si fata de cei care au fost desemnati castigatori.Eu pot spune urmatoarea nu stiu e vorba de unde esti cine esti habar nu am dar eu am ales forumul si ucozul romanesc tocmai sa nu mi se dea in nas ca esti din romania aici ma simteam in largul meu printre romani de ce a trebuit sa ne adauge cu cei straini nu stiu oricum mi-a lasat un gust putin amar in fine felicitari celor care au castigat si sa faca profile pe about.me care este asemanator cu acesta si sa faca screen save oare cati vizitatori au pe zi cat succes au in mod sigur nu mult nu ar fi profile de succes acolo.Dar nu mai comentez nimic dar pacat de romani pentru ca sunt mai talentati si mai inteligenti.
Material modificat de Denisa - Vineri, 28/02/2014, 5:51 PM
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 83 | 2:49 PM
Muşatinu, 1. eu/personal nu am participat.
2. De ce crezi ca rezultatele au venit cu intarziere? ... cred ca respectivele profile au fost excluse

Citat Muşatinu ()
Daca sa presupunem ca a simulat numaru de voturi, trebuia sa-i stearga voturile aratand cifra reala.

si cifra reala este probabil sub cele castigatoare.
Nu ma intelege gresit ... am si eu cateva nelamuriri cu privire la acest concurs.
Vazand rezultatele mi-am dat seama ca Sunny s-a contrazis singura intr-o disutie eu/ea.
A vrut sa iasa mai ieftin cu acest concurs decat a anuntat la inceput.
yce
Postări: 155
Reputație: 2
Mesaj # 84 | 3:42 PM
Felicitari tuturor pentru "premiile" castigate !
Material modificat de yce - Vineri, 28/02/2014, 5:27 PM
yce
Postări: 155
Reputație: 2
Mesaj # 85 | 4:59 PM
Felicitari tuturor pentru "premiile" castigate !
Material modificat de yce - Vineri, 28/02/2014, 5:01 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 86 | 5:00 PM
Danny, nu exista regula ca nu poate pune link nu stiu unde puse el... unu a facut video pe youtube inainte de a incepe concursu...
yce
Postări: 155
Reputație: 2
Mesaj # 87 | 5:02 PM
Bv Muşatinu, cum am precizat, regulile au fost facute dupa terminarea concursului !
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 88 | 5:04 PM
Muşatinu, si cum iti suna "Daca vrei sa ai parte de x trebuie sa dai un vot pe y?"
E in regula sa postezi oriunde .. nu e in regula sa influentezi sa se dea click
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 89 | 5:05 PM
Danny, nu stiu unde a postat, daca e la el pe site.. e in drept sa faca ce vrea pe site-ul sau.
yce
Postări: 155
Reputație: 2
Mesaj # 90 | 5:16 PM
Felicitari tuturor pentru "premiile" castigate !
Material modificat de yce - Vineri, 28/02/2014, 5:27 PM
Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » Concurs Profile uID (Premii în valoare de peste 4000$!)
Căutare: