Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » Concurs Profile uID (Premii în valoare de peste 4000$!)
Concurs Profile uID
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 16 | 8:16 PM
Denisa, nu este inca
TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 17 | 8:19 PM
Muşatinu, ști când va apărea?
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 18 | 8:24 PM
TheGame, de unde sa stiu?
TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 19 | 8:36 PM
Muşatinu, faci parte din echipa forumului...
Material modificat de TheGame - Vineri, 10/01/2014, 8:36 PM
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 20 | 8:41 PM
Citat
Denisa, nu este inca.
Muşatiniu ok multumesc.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 21 | 10:24 PM
Citat TheGame ()
Muşatinu, faci parte din echipa forumului...


iconita ca sunt moderator se termina doar cu iconita. nu primesc salariu de la uCoz si nu fac parte din echipa. sunt simplu utilizator ca toti.

TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 22 | 10:34 PM
Citat Raver ()
Update: Avem un câștigător la secțiunea Start Rapid. Acesta este: http://uid.me/babii.eusebiu sau kpk1l.

kpk1l, felicitări! biggrin

kpk1l
Postări: 197
Reputație: 13
Mesaj # 23 | 5:34 AM
wow!! biggrin
chiar nu ma asteptam :))
ms TheGame
ms Raver

Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 24 | 10:10 AM
kpk1l, felicitări încă o dată! Ceilalți utilizatori vor participa la celelalte secțiuni iar câștigătorii vor fi afișați pe data de 28 Ianuarie! Mult succes tuturor!
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 25 | 8:45 PM
UPDATE! Am prelungit desfășurarea concursului:

Acceptăm aplicații până la 5 Februarie, 2014. Ziua de 5 Februarie este ultima în care puteți trimite profilul vostru uID.
Pe data de 7 Februarie vom publica lista profilelor trimise pentru concurs.
De pe 7 Februarie până pe data de 15 Februarie vom avea:
  • votarea din cadrul secțiunii Alegerea utilizatorilor;
  • selecția și distribuirea premiilor de către juriul concursului.

Iar pe 17 Februarie vom prezenta rezultatele finale. Mult succes în continuare!

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 26 | 6:57 PM
NASPA ca sa prelungit
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 27 | 7:39 PM
Muşatinu, vrem să avem mai multe opțiuni în alegerea câștigătorilor :).
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 28 | 7:45 PM
Raver, de partea rusilor sunt 297 de concurenti, dar sa nu uitam ca numarul de utilizatori in comunitatea rusa este mult mai mare de cat cea Romana engleza si de alte etnii luate la un loc.
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 29 | 9:15 PM
Muşatinu da este naspa ca s-a prelungit concursul eu m-am chiunuit cu un net de 120 kbps/sec daca stiam de prelungire nu m- as fi grabit.
Raver dar participa toate tarile la un loc? Si eu cred ca nu este vorba de a avea mai multe optiuni de alegere cred ca s-a prelungit concursul pentru a se inregistra cat mai multi in platforma ucoz.Dar se uita de un fapt unii se pot inregistra de dragul concursului dar dupa si sa plece la fel de usor ca unii utilizatori inactivi ce deja exista, este un lucru publicitar dar poate cateodata ar fi binevenit sa fie concursuri specifice unele doar pentru utilizatori noi si unele pentru cei vechi ca ambele categorii de utilizatori sunt importante.Cel nou aduce ceva nou si poate alti utilizatori noi dar cel vechi nu emigreaza spre alte platforme dimpotriva isi dezvolta site-urile si fiind obisnuit,multumit de acesta platforma ii indruma si pe altii sa utilizeze platforma ucoz.Asta este parerea mea daca parerea mea este gresita atunci imi cer scuze.
Material modificat de Denisa - Vineri, 17/01/2014, 10:12 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 30 | 9:31 PM
Denisa, Din cate am inteles fiecare tara in parte. La rusi sa inceput votu de azi. Sunt 297 de concurenti >)
Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » Concurs Profile uID (Premii în valoare de peste 4000$!)
Căutare: