Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » Concurs Profile uID (Premii în valoare de peste 4000$!)
Concurs Profile uID
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 61 | 8:48 PM
Dany ,Raver ok am inteles.
yce
Postări: 155
Reputație: 2
Mesaj # 62 | 12:27 PM
Ziua cea mare... abea astept sa vad rezultatele biggrin
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 63 | 6:18 PM
yce, mai durează puțin, până pe 25-26 seara le afișăm, procesul e ceva mai complex decât ne așteptam.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
yce
Postări: 155
Reputație: 2
Mesaj # 64 | 6:52 PM
E ok,multumim de informatii.
Mesac
Postări: 47
Reputație: 0
Mesaj # 65 | 8:22 PM
asteptam sa se afiseze castigatori biggrin cool
nemo
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 66 | 7:35 PM
Cand se afiseaza castigatorii concursului si unde ?
Zambarel-un blog istet ! Viziteaza blogul si zambeste romaneste !
Mesac
Postări: 47
Reputație: 0
Mesaj # 67 | 8:27 PM
ce sa intampla cu concursul asta ca nu mai afisati odata castigatorii ?? surprised surprised surprised
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 68 | 9:10 PM
Citat Sunny
Please accept our apologies for the delay. Unfortunately it takes longer to vote and summarize all results as we expected. We will definitely take this experience into account to avoid such situations in our future contests. I can assure you that the results will be published and the winners will get their prizes.
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 69 | 9:15 PM
Dar la concursul uid.me rusesc au fost prelungiri ? si acolo au fost voturi de numarat smile
Material modificat de Denisa - Miercuri, 26/02/2014, 9:19 PM
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 70 | 9:22 PM
Denisa, la concursul vorbitorilor de limba rusă nu au fost prelungiri pentru că în Rusia sunt mulţi oameni care lucrează la uCoz. Aşa că ei au avut treabă mai uşoară.
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 71 | 9:32 PM
Citat bigblog ()
Denisa, la concursul vorbitorilor de limba rusă nu au fost prelungiri pentru că în Rusia sunt mulţi oameni care lucrează la uCoz. Aşa că ei au avut treabă mai uşoară.

Ok inteleg este mai dificil...... in fine sa asteptam smile
Material modificat de Denisa - Joi, 27/02/2014, 11:46 AM
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 72 | 9:36 PM
Păi... "Cine poate aştepta, are tot ce vrea!" biggrin
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 73 | 9:40 PM
Citat bigblog ()
Păi... "Cine poate aştepta, are tot ce vrea!"
Cred ca fiecare concurent care a participat asteapta ce putem face decat sa asteptam cu rabdare smile
Material modificat de Denisa - Miercuri, 26/02/2014, 11:51 PM
Mesac
Postări: 47
Reputație: 0
Mesaj # 74 | 10:23 PM
cred ca o sa zica iarasi ca sa prelungit concursul pana pe 31 12 2014 biggrin biggrin biggrin cool
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 75 | 12:14 PM
nemo, câștigătorii concursului vor fi afișați cu siguranță până la sfârșitul acestei săptămâni pe Forum-ul uCoz în limba Engleză, într-o primă fază și apoi pe Blogul în limba română.

Denisa, la unele concursuri de tipul ăsta întârzierile sunt inevitabile, mai ales când există suspiciunea că unii utilizatori nu au fost tocmai fairplay la obținerea voturilor, atunci când este implicată procedura de votare din partea altor utilizatori. Ne referim aici la categoria Alegerea utilizatorilor.

bigblog, într-adevăr, ponderea celor care lucrează pentru uCoz în limba rusă este de aproximativ 85% din totalul personalului existent.

Mesac, nu s-a prelungit, asta e sigur. Ce s-a prelungit puțintel este doar data afișării rezultatelor :D. Noi ne cerem scuze, din nou pentru incoveniența creată dar, am explicat mai sus câteva dintre cauze. Când pleacă premiile, vor pleca cu siguranță spre care s-au implicat și au depus un efort corect, de aceea vrem să fim siguri că îi vom recompensa pe aceștia.

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » Concurs Profile uID (Premii în valoare de peste 4000$!)
Căutare: