Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » Concurs Profile uID (Premii în valoare de peste 4000$!)
Concurs Profile uID
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 46 | 12:16 PM
Denisa, cred că s-a strecurat o greșeală, mulțumim pentru observație, o remediem.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 47 | 2:03 PM
Raver ok multumesc si eu pentru remediere.Muşatinu succes si multe voturi smile
Material modificat de Denisa - Joi, 13/02/2014, 2:04 PM
Tata
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 48 | 11:28 PM
Citat Muşatinu ()
Denisa, Bine l-ai prins. Pentru asa ceva trebu exclus din concurs cu ambele conturi.
Eu am gasit un cont al rusilor http://win.uid.me/photo/deutschkompakt/1-0-14 , ei nu ar trebui sa participe, au avut concurs aparte pentru rusi.


Dumneavoastra, credca nu sctici regulele concursului...exista concurs rusesc si un concurs unic pentu 4 tari (Anglia,Germania,Portugalia,Romania)...asa cum eu traesc in Germania eu pot participa in amindoua concursuri...success
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 49 | 0:14 AM
Tata, adica la concursul rusilor participa toti iar la cel unc participa doar cei din Marea Britanie, Germania, Portugalia si Romania?
Tata
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 50 | 1:53 AM
dumneavoastra deasemenea ati putea lua parte la concursul rusesc...regulele permit aceasta...
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 51 | 3:17 AM
Tata, mda... si crezi ca rusii nu s-ar razvrati ca ei nu au dreptu sa participe la concursul acesta???
yce
Postări: 155
Reputație: 2
Mesaj # 52 | 11:50 AM
Cine stie cate like-uri a avut pagina care a castigat categoria voturi in Rusia ?
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 53 | 6:10 PM
din ce retin un anumit profil avea in jur de 6.000 (e posibil sa fi fost cel care a castigat ... nu stiu exact)
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 54 | 10:40 PM
Danny, apropo, toate paginile au Google Analytics și Yandex Metrika integrat, astfel că va fi destul de facil să verificăm corectitudinea participanților.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 55 | 1:19 PM
Raver e un lucru bun ca paginile au fost adaugate separat pentru votare ajuta si la statistici corecte. Pana la ce ora se va putea putea vota ? Si cand se va sti rezultatele voturilor si afisarea acestora ?Success tuturor in continuare !
Material modificat de Denisa - Miercuri, 19/02/2014, 5:04 PM
yce
Postări: 155
Reputație: 2
Mesaj # 56 | 7:00 PM
A chiar se voteaza inclusiv si maine ?
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 57 | 3:03 PM
yce, da, inclusiv astăzi, 20.02.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 58 | 3:40 PM
Citat Raver ()
yce, da, inclusiv astăzi, 20.02.

Cand se vor afisa rezultatele votarii ?
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 59 | 7:50 PM
Citat Denisa ()
Cand se vor afisa rezultatele votarii ?


Citat Raver ()
Iar pe 24 Februarie vom prezenta rezultatele finale. Mult succes în continuare!
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 60 | 7:59 PM
Denisa, pe 24 Februarie afișam rezultatele finale. Detalii complete pe pagina 1 a concursului.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » Concurs Profile uID (Premii în valoare de peste 4000$!)
Căutare: