Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » uCoz City Grant (Creează website-ul orașului sau regiunii tale, în uCoz!)
uCoz City Grant
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 106 | 2:19 PM
nici eu:)
Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 107 | 2:28 PM
Nici eu nu am primit nimic inca dry
Mesac
Postări: 47
Reputație: 0
Mesaj # 108 | 2:30 PM
Bună ziua,
Am observat că aţi progresat chiar mai mult, pentru a continua cu programul uCoz Grant. Acest lucru înseamnă că sunteţi pregătit pentru a primi cel de-al doilea bonus. Bannerul ataşat la acest mesaj va fi afişat tuturor utilizatorilor din regiunea dvs pentru o săptămână (de pe 15.01 până pe 21.01).
Între timp, încă sunteţi în concurs – acest lucru înseamnă că puteţi câştiga unul din premiile în valoare de €300, €500 sau chiar €1000, în funcţie de decizia juriului. Puteţi să vă rugaţi prietenii şi utilizatorii să vă voteze prin intermediul conturilor lor de Facebook şi Twitter, începând de astăzi, până pe data de 15 ianuarie. Câştigătorii vor fi aleşi în data de 15-16 ianuarie şi vom contacta personal toţi participanţii.

Mult succes!

Dacă aveţi întrebări suplimentare, contactaţi-mă!

Toate cele bune,
Elena

Asta e email primit de la city garant www.city.comstanta.ucoz.com
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 109 | 3:22 PM
Aproape la fel asa am primit si eu doar ca eu bannerul l-am avut deja numa ptr al doliea bonus a trebuit sa redimensionez niste poze eu vroiam mai lung pozele ei vroiau mai uniform asa ca le-am redimensionat:)Asa ca mai asteptam si inca rabdare :)
Material modificat de Denisa - Marţi, 15/01/2013, 3:24 PM
LuncaCernii
Postări: 89
Reputație: -1
Mesaj # 110 | 3:34 PM
Mesac, la tine e Elena, la mine unul Patrick :)) nickname-uri....
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 111 | 4:05 PM
LuncaCernii, :))))
Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 112 | 4:47 PM
Desi in email scrie jos pentru orice intrebare contactati-ma am facut redimensionarea scriu si intreb daca este ok sau nu dar nu primesc raspuns ce sa inteleg nu stiu ;)
LuncaCernii
Postări: 89
Reputație: -1
Mesaj # 113 | 6:11 PM
Denisa, e chestiune de timp aici... eu am primit mailul acela cu data finala acum ceva saptamani... mi s-a specificat ca in data de 14/15 Ianuarie...acum am vazut alta data...
Chibo, Ce e ? :)) La tine cine e ?

Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 114 | 7:50 PM
Chibo, Denisa, LuncaCernii, în acest moment se deliberează astfel că, în această noapte (după orele 23.00 PM) sau, cel târziu mâine până la orele 11 AM, câștigătorii vor fi anunțați. Anunțul va fi făcut atât aici cât și pe Facebook și Blog.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
LuncaCernii
Postări: 89
Reputație: -1
Mesaj # 115 | 8:04 PM
kcamelia
Postări: 32
Reputație: 0
Mesaj # 116 | 0:15 AM
Citat
Bună ziua,

Avem veşti foarte bune pentru dvs!
Am plăcerea să vă reamintesc că website-ul dvs http://maramures.do.am/ a intrat în programul

uCoz City Grant pentru website-uri ale oraşelor şi aş dori să verific progresul dvs. Am observat că v-aţi dezvoltat destul de mult website-ul şi acest lucru înseamnă că veţi putea intra în posesia bonusurilor aferente celei de-a doua etape a concursului uCoz Grant, imediat ce veţi adăuga pe website-ul dvs informaţii, aşa cum vă sugerăm aici: http://granting.ucoz.ro/index/tips/0-4

Veţi putea primi un domeniu propriu gratuit şi reclama site-ului dvs în cadrul website-urilor uCoz din regiunea dvs, pe o perioadă de o lună.

Şi astea nu sunt toate veştile bune. Website-ul dvs încă poate intra în concursul uCoz Grant dacă informaţii despre oraşul dvs vor fi adăugate până la data de 15-16 ianuarie. Puteţi câştiga unul din premiile în valoare de €300, €500 sau chiar €1000.

Câştigătorii vor fi aleşi în data de 15-16 ianuarie şi vom contacta personal toţi participanţii.

Mult succes!

Dacă aveţi întrebări suplimentare, contactaţi-mă!

Toate cele bune,
Christopher

Daca primeam mai repede mesajul castigam si eu ceva, acum imi trimiteti mesaj cand maine se anunta castigatorii.
Cum asa, alti se bat acum pentru bani si eu abia acum am intrat in etapa a doua.

Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 117 | 1:05 AM
kcamelia, sincer imi pare rau de tine, dar si la mine e-mailul a venit tarziu eu am consultat zilnic acest forum de aici stiam ce si cum.
Raver, multumim.
In ce ma priveste mai scriu pe aici cate un mesaj pan' se voteaza ca sincer rabdarea nu e punctul meu forte:)))

Adăugat (15/01/2013, 11:05 PM)
---------------------------------------------

Citat (LuncaCernii)
Chibo, Ce e ? :))
mi s-a parut funny atat:)

Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
LuncaCernii
Postări: 89
Reputație: -1
Mesaj # 118 | 1:06 AM
Chibo, :)) e bine atunci, uitate la Mesaje, daca ma poti ajuta cumva...
kcamelia
Postări: 32
Reputație: 0
Mesaj # 119 | 1:29 AM
Frumoasa organizare, domeniul si cuponul il folosesc maine ca na organizatorii in data de 14 imi trimite mesaj. Sper sa mai fie concursuri asemanatoare, chiar in primele zile am dat tot ce era mai bun din mine si se vede putin pe site.
#Lucian, ai avut ceva legatura cu un anumit blog care incepe cu gaz...me?

Material modificat de kcamelia - Miercuri, 16/01/2013, 1:30 AM
LuncaCernii
Postări: 89
Reputație: -1
Mesaj # 120 | 1:32 AM
kcamelia, si eu am primit mesaj doar acum cateva zile. 3-4....
Comunitatea uCoz » Concursuri » Alte Concursuri » uCoz City Grant (Creează website-ul orașului sau regiunii tale, în uCoz!)
Căutare: