Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » Banner-ul publicitar uCoz se schimbă! (înlocuirea acestuia cu unul de tip leader-board (728x90 px))
Banner-ul publicitar uCoz se schimbă!
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 1 | 4:02 PM


Salutare tuturor!

După cum știți, uCoz oferă servicii gratuite complete care, pe lângă super CMS-ul cu 22 de module, FTP, domeniu, spațiu, mai includ și găzduirea unui website, blog sau a oricărui proiect online.

Pentru a putea oferi cele mai bune servicii gratuite, noi afișam un mic banner publicitar în partea superioară a site-urilor, care să ne ajute la susținerea costurilor de găzduire și întreținere.

Astfel, din luna Martie, banner-ul existent în partea superioară se va transforma într-unul de tip leaderboard (728x90 px) și va fi afișat, la fel, pe toate website-urile gratuite. Banner-ul se va integra cu design-ul website-urilor voastre în mod normal, păstrând ușurința în navigare și aspectul vizual.

Dacă doriți ca acest mic banner să fie eliminat, puteți ca si până acum, să vă achiziționați un pachet plătit, începând cu cel “Baza” de la 5.99$ . O listă completă cu pachetele de servicii poate fi vazută aici: http://www.ucoz.ro/pricing/ iar mai jos, găsiți mai multe informații despre modalitățile de plată cele mai populare:

1. Card bancar (debit, credit), pentru achiziția unui pachet - http://forum.ucoz.ro/forum/25-623-1 (probabil cea mai bună variantă, mai ales că majoritatea cardurilor au comision 0 la plățile online)

2. SMS - reîncărcați contul, după care activați un pachet - http://forum.ucoz.ro/forum/25-624-1

3. Dacă sunteți din Republica Moldova, vă recomandăm și Webmoney Transfer sau ROBOXchange

Vă mulțumim și vă dorim:




Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Joint
Postări: 16
Reputație: 0
Mesaj # 76 | 4:38 PM
eu unu..m-am tirat.. mi-am cumparat host.. mult mai ieftin..spatiu din belsug..si am si loc pentru 6 domenii.. imi pare foarte rau..dar..e prea scump pentru un singur domeniu.. bye..si un drum bun...apropo...membrii noi care cred ca v-or mai venii..or mai fii interesati de ucoz cand are un "tablou"de marimea asta in header?...mdea... pt 36 euro pe un singur domeniu..nu prea mai imi convin serviciile astea.. dupa atatia ani..mi-am luat site-urile si am plecat
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 77 | 6:51 PM
Joint, dă-mi te rog voie să povestesc câte ceva despre uCoz:

1. În cadrul uCoz îți creezi oricâte website-uri dorești, deci poți atașa un număr nelimitat de domenii.
2. Poți creea până la 75 de subdomenii pentru fiecare domeniu (Modul Expert) și 50 de subdomenii în modul normal
3. Pachetul respectiv de care zici, costă 36$ (dolari) pe an, deci 25 EUR, sau mai clar, 10 RON/lună.
4. La plata pe 1 an, primești cadou un domeniu COM, ORG sau NET, în valoare de 10-15$. Asta înseamnă că, pentru un website cu domeniu propriu, CMS avansat cu 21 de module, 60 MB FTP, 1,2 GB Spațiu și trafic nelimitat, etc, plătești în mod real 6-7 RON/lună. Dacă vrei să faci un proiect pe termen-mediu lung de calitate, 7 RON/lună timp de 1 an este o sumă modică pe care o investești într-un site și produs care îți oferă atâtea avantaje.
În plus, pentru utilizatorii cu mai multe site-uri, lucrăm momentan la un pachet suplimentar de reduceri, a cărui dată de lansare o vom anunța în curând.

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
CosminSpaceMusic
Postări: 263
Reputație: 19
Mesaj # 78 | 2:35 PM
Raver asa de curiozitate cand este gata bara:)?
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 79 | 4:37 PM
CosminSpaceMusic, Curand
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 80 | 4:39 PM
CosminSpaceMusic, ai încercat să folosești http://ilove.ucoz.org/ între timp, pentru a ți-l elimina de pe site?
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Gravedigger
Postări: 239
Reputație: 17
Mesaj # 81 | 10:09 PM
Acum scuzati-ma dar acest banner este exagerat de mare:|
Nu ar fi mai bine sa putem alege din mai multe variante de banner?

Material modificat de Gravedigger - Vineri, 04/05/2012, 10:11 PM
CosminSpaceMusic
Postări: 263
Reputație: 19
Mesaj # 82 | 10:56 PM
Raver as incerca dar nustiu cum:| fa un topic separat despre http://ilove.ucoz.org/ cu print-uri si toate alea!! daca poti
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 83 | 11:11 PM
CosminSpaceMusic
Postări: 263
Reputație: 19
Mesaj # 84 | 5:00 PM
Raver vine Iunie cand naibi este gata bara aia:(? sunt deja 2 luni de cand zici ca o schimbi
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 85 | 7:56 PM
CosminSpaceMusic, ne cerem scuze, dar e multă muncă - avem alte proiecte și actualizări în lucru. Te rog, încearcă aplicația "I love uCoz". Ai aici mai multe detalii despre cum poți obține fie 3 luni un pachet Bază sau un domeniu cadou pe 1 an. http://forum.ucoz.ro/forum/28-1237-1#8022 Succes!
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
CosminSpaceMusic
Postări: 263
Reputație: 19
Mesaj # 86 | 11:33 PM
Raver inteleg totusi ai si tu o viata;).Iarta-ma daca te-am suparat..:D
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 87 | 3:12 AM
CosminSpaceMusic, e ok, stai liniștit. Dacă faci 50 de like-uri cu "I Love uCoz", 3 luni stai liniștit cu un site, fără banner :).
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
CosminSpaceMusic
Postări: 263
Reputație: 19
Mesaj # 88 | 3:37 PM
Raver eu fac dar nustiu cum:( ,m-am uitat si la topicul facut de tine si tot nu inteleg,imi poti face tu setarile pt site-ul www.spacemusic.in si eu doar sa aduc like daca doresti:),sa imi dai adresa
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 89 | 4:19 PM
CosminSpaceMusic, deci nu inteleg ce tot ziceti ca nu intelegeti sa faceti. Eu cand am participat la acel concurs nu am avut nevoie de nici un tutorial. Pur si simplu dati share la postul de acolo si strangeti like-uri. Dupa ce ati strans numarul de like-uri necesare le dat e-mail si va intra banii in contul ucoz apoi activati. Eu asa am procedat, mi se pare chiar o banalitate.
CosminSpaceMusic
Postări: 263
Reputație: 19
Mesaj # 90 | 9:48 AM
Salut uCoz am vazut ca ati schimbat bara aia de sus,este vro posibilitate ca sa alegem ce fel de banner vrem:)?
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » Banner-ul publicitar uCoz se schimbă! (înlocuirea acestuia cu unul de tip leader-board (728x90 px))
Căutare: