• Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Utilizatorii site-ului » E-mail catre utilizatori
E-mail catre utilizatori
predaadrian
Postări: 12
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 5:53 PM
Salut, de curand am facut si eu un site la ucoz.ro si nu pot gasi optiunea de abonare la e-mail-uri din partea site-ului meu, ma puteti ajuta? Multumesc.

Adăugat (10/08/2012, 3:42 PM)
---------------------------------------------
Am incercat sa schimb profilul utilizatorului, dar nici acolo nu am gasit acea bifa de abonare, in momentul in care te inregistrezi nu ai bifa de abonare la e-mail-uri. Astept un raspuns din partea adminilor forumului. Multumesc mult.

Adăugat (10/08/2012, 4:53 PM)
---------------------------------------------
poate sa imi dea si mie careva un raspuns la aceasta postare?

Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 2 | 0:08 AM
predaadrian, te referi la Rss? Daca da, atunci intra aici.
Daca nu asta vroiai tu, te rog sa mai explici odata mai exact ceea ce doresti.

predaadrian
Postări: 12
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 9:43 AM
Multumesc pentru raspuns, dar nu este vorba despre RSS, este vorba despre transmiterea e-mail-urilor in masa, nu inteleg de unde pot selecta acea bifa pentru abonati pentru ca nu exista in modulul de inregistrare, m-am uitat de 100 de ori si deagaba, va rog sa imi explicati de unde pot adauga aceasta bifa sau cum pot face utilizatorii abonati. Va multumesc mult.
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 4 | 2:46 PM
predaadrian, Intri in Control panel --> Principală » Utilizatori » Setările modulului--> si jos de tot gasesti "Activează funcţia "abonare la lista de corespondenţă" (expediere e-mail în masă):" si bifezi acest camp.
predaadrian
Postări: 12
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 3:25 PM
acea bifa era pusa, dar tot nu functioneaza ptc in modulul de inregistrare acea bifa nu exista, dar nu inteleg de ce, toti care se inregistreaza sunt doar utilizatori nu si abonati, cum pot adauga acea bifa in modulul de inregistrare? Multumesc.
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 6 | 3:40 PM
predaadrian, site-ul tau se afla pe servarul s57 unde sunt probleme la el, voi reveni cu un raspuns dupa rezolvarea problemei la servar pentru a vedea mai exact problema ta.
predaadrian
Postări: 12
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 3:45 PM
Ms mult de raspuns Devil. Incepe sa imi placa acest site ucoz.ro, mai exact forumul si persoanele care sunt inregistrate aici si adminii, FELICITARI!!! Pe alte site-uri, nu vreau sa dau nume pentru a nu face reclama, buna sau proasta, scriai un topic si erai bagat in seama dupa 6-7 zile, aici raspunsurile sunt promte. Va multumesc. Astept un raspuns din partea ta Devil. Ms mult.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 8 | 3:15 PM
predaadrian, spune-ne te rugam, s-a rezolvat problema ta? Mai ai nevoie de ajutor?
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
predaadrian
Postări: 12
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 8:40 AM
Nu Devil, tot nu s-a rezolvat, dar sincer nu pot intelege de ce........nu pot sa fac upload la un printscreen cu mesajul pe care il primesc: "Nici un abonat gasit." Sper sa se rezolve pentru ca, chiar am nevoie de acest serviciu. Poate sa imi recomande cineva un program pentru newsletter. Astept sugestii din partea voastra. Va multumesc mult.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 10 | 11:16 AM
predaadrian, am facut eu un script insa imi trebuie button, rabda putin apoi vei gasi pe http://maxrom.net/ scriptu, cel tarziu maine, daca nu gasesc pe cineva cu photoshop-ul, fac butonu din stilurii css
predaadrian
Postări: 12
Reputație: 0
Mesaj # 11 | 12:47 PM
Ms de msg Musatinu, dar te rog sa imi spui si unde sa il inserez, eu am facut unele cursuri de web design, dar.....ce am facut eu nu prea se protriveste cu ce am vazut in spatele paginii mele, nu am gasit head, title, body, etc complete, ma refer, dar in rest.....este ok. Astept un raspuns din partea ta. Ms mult.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 12 | 4:35 PM
predaadrian, asta ai vrut? http://maxrom.net/forum/16-897-1
predaadrian
Postări: 12
Reputație: 0
Mesaj # 13 | 5:31 PM
Ceva de genul, mai interesant este cum ai u la tine pe site bila pentru abonare, cum fac sa pun si eu acea bifa obligatorie?
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 14 | 7:23 PM
predaadrian, obligatorie o.O unde ai vazut asa la mine? screen
predaadrian
Postări: 12
Reputație: 0
Mesaj # 15 | 1:21 PM
Cre ca m-ai inteles gresit, nu am spus ca la tine este obligatorie, eu vreau sa o pun obligatorie, imi poti spune? Ms.

Adăugat (19/08/2012, 12:21 PM)
---------------------------------------------
Deci pana la urma acest serviciu de e-mail-uri in masa functioneaza sau nu? Ma poate ajuta cineva? Va multumesc

Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Utilizatorii site-ului » E-mail catre utilizatori
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare: