• Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Utilizatorii site-ului » E-mail catre utilizatori
E-mail catre utilizatori
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 16 | 7:44 PM
predaadrian, deci daca vrei butonul ca la mine eu ti-am dat mai sus link cum sa-l pui.

Daca vrei serviciu din asta
, uCoz nu are acest serviciu.
Poti expedia mesaje in masa prin intermediul serviciului Expediere in masa

minusu e ca mesajele le primesc doar cei inregistrati si ca mail-ul primit va fi o notificare ca pe site-ul tau a primit un mesaj privat.
Daca totusi vrei prima varianta, poti cauta pe net, insa aceste servicii sunt cu plata
Atașamente: 2610366.png (206.9 Kb) · 0175441.png (20.1 Kb)

predaadrian
Postări: 12
Reputație: 0
Mesaj # 17 | 11:24 PM
Ms de raspuns Musatinu, dar atunci de ce mai este specificat acest serviciu in modulul paginii de la ucoz.ro daca nu functioneaza, este cumva un serviciu care trebuie platit?, pentru ca eu nu inteleg acest lucru.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 18 | 12:19 PM
predaadrian, unde e scris ca acest serviciu este pe uCoz?
predaadrian
Postări: 12
Reputație: 0
Mesaj # 19 | 12:05 PM
Musatinu, acest serviciu este in modul de administrare al site-ului, la utilizatori->e-mai-uri in masa, dar problema este alta,.... nu exista acea bifa de abonat pentru utilizatori si din acest motiv serviciul nu este activ. Cum se punea acea bifa la modul de inregistrare, asta intreb de cand am deschis acest topic.
*** Cum poate deveni un utilazotor abonat?***, nu are cum pentru ca acea bifa nu exista, am incerc sa copiez si sa inserez in site acel buton pe care l-ai postat la tine pe site, dar cand dai "Abonare" iti da eroare. Deci, cum se poate adauga bifa de abonare la e-mailuri in modulul de inregistrare, pentru ca daca te uiti la profilul celor care se inregistreaza pe site, acest grup "abonati" nu exista, iar aplicatia e-mailuri in masa este valabila doar pentru abonati, nu si pentru utilizatori. Astept un raspuns din partea adminilor. Va multumesc mult pentru ajutor.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 20 | 12:11 PM
predaadrian, link site, nu poate sa de eroare
predaadrian
Postări: 12
Reputație: 0
Mesaj # 21 | 3:10 PM
Salut Musatinu, daca vrei iti fac un print screen si iti atasez aici ca sa vezi despre ce este vorba, nu deschideam acest subiect daca nu era ceva trecut in site care functiona si eu sa sustin ca nebunul ca nu functioneaza. chestia este ca nu pot face upload la imagini aici si nu inteleg de ce, dar asta este voi incerca sa fac upload pe un site ca sa te convingi.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 22 | 9:33 AM
predaadrian, Aoleu, am si uitat de aceasta optiune uCoz

Deci uite, vezi ai acolo Categorie noua, creezi categoria, si useru cand se inregistreaza are optiunea de a se abona sau nu la mailo....spre rusinea mea, aveam aceasta optiune activata dar nu am folosit-o niciodata, si ieri testand, am sters toata baza de date cu abonati sad

Si pe viitor te rog sa pui asa imagini mari in spoiler.

Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Utilizatorii site-ului » E-mail catre utilizatori
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare: