Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Albumele Foto » Setări "Albume Foto" (Descrierea temei de discuție)
Setări "Albume Foto"
vasy
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 16 | 2:39 PM
vad categoriile, intrebarea este de unde modific numele categoriilor si de unde adaug altele noi?
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 17 | 4:02 PM
vasy, pai unde am zis eu in Control panel » Album Foto » Categories management
vasy
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 18 | 10:20 PM
multumesc de ajutor
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 19 | 1:07 AM
Muşatinu, cum fac cand vizitatori adauga imagini sa le si poate vedea fara sa autentifice?

http://maxromimagehost.ucoz.com/

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 20 | 9:49 AM
yonutz, drepturile utilizatorilor.
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 21 | 6:26 PM
Muşatinu, pai am pus la vizitatori dupa ce aduag poza numi da voie sa o vad imi zice sa ma loghez la tine merge direct asta vreau sa fac sa vada si pagina cu comentari a pozelor intelegi acuma?

daca nu uite incearca tu te rog sa pui o poza aici ca vizitator :>:>:>Image Host-uCoz

ca vreau sa poata pune oricine poze acolo daca o rezolv mai lucrez la design aja nu prea mai are rost sa mai lucrez.

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 22 | 7:50 PM
yonutz, eu am setat modulul asa:




yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 23 | 9:35 PM
am pus dar faza este ca dupa ce adauga poza nu o sii poate vedea asta vreau sa remediez
PUFF
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 24 | 3:50 PM
Buna ziua,am o mica problema cu sectiunea albume foto,nu as vrea ca utilizatorii sa poata adauga poze in albumele mele.Ce setari ar trebui sa fac? Va multumesc o zi frumoasa:D biggrin
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 25 | 4:34 PM
PUFF, cand creezi o categorie iti da optiunea de a alege care grupuri de utilizatori sa vada categoria data, care sa adauge poze...



Daca nu ai setat la inceput intri in cp> album foto > categorii si la categoria dorita apesi

dan27
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 26 | 11:03 AM
salut.se poate face ceva sa maresc dimensiunile la functia "lightbox" multumesc anticipat
Material modificat de dan27 - Joi, 03/05/2012, 12:29 PM
printzzuu
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 27 | 2:11 PM
salut
as vrea sa creez direct in first container subcategoriile de fotografii
adica sa-mi apara in first container albume foto si sub el subcategoriile si apoi din subcategorii sa-mi deschida fotografiile
se poate?
este vorba de site-ul www.filmaricaracal.do.am
mob_forest
Postări: 7
Reputație: 0
Mesaj # 28 | 6:52 PM
Buna! Spuneti-mi va rog cum pot face sa incarc pozele pe un anumit album sau cum sa creez un album? Nu stiu sa va explic mai concred, dar daca va uitati pe web-u meu poate intelegeti mai bine despre ce vreau sa spun. http://mobforest.ucoz.ro/ Am incarcat cateva poze sa vedeti si am pus si un titlu la ele. Problema mea este, cum sa incarc alte poze pe domeniu : scari interioare, terase, pergole? Adica sa fie fiecare la locul lor. Scari la scari, terase la terase s.a.m.d! Va multumesc anticipat si va rog sa-mi scrieti mai babeste (ca pt prosti) Multumesc!
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 29 | 3:20 PM
mob_forest, Panoul de control » Albume Foto » Administrarea categoriilor
scoalapod
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 30 | 3:53 PM
Buna ziua!
Am creat in meniul site-ului Editorul de pagini - Albume foto
Cum as putea sa fac, ca atunci cand dau click pe Albume foto sa imi apara dedesubt toate Categoriile?
Adica: am album foto si in el mai multe albume (categorii).

Va multumesc?
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Albumele Foto » Setări "Albume Foto" (Descrierea temei de discuție)
Căutare: