• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Legat de facebook ! (uCoz blocat !)
Legat de facebook !
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 1 | 2:55 PM
In urma cu ceva timp Facebook a bagat domeniul ucoz la spam ! Cred ca stiti cu totii asta ! Nu se mai putea face share de materiale sau like-uri sau orice fel de reclama utilizand facebook . Le-am trimis un mesaj celor de la asistenta tehnica de la facebook si le-am spus ca u coz este un site serios si nu toate site-urile create prin acesta contin materiale spam. In urmatoarele 24 de h am incercat sa postez un link de la site pe facebook : Surpriza ! Nu mai aveam site-ul blocat ! Daca inca m,ai aveti probleme cu facebook-ul trimite-ti-le si voi un mesaj ! Ajuta-ti uCoz !

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 2:57 PM
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 3 | 3:04 PM
O alta modalitate de a ajuta la redobandirea dreptului de a distribuii materiale pe facebook este sa da ti like materiiilelor voastre de pe site si sa confirmati like-ul ! Va pot ajuta si prietenii ! Succes !

Adăugat (01/02/2014, 2:04 PM)
---------------------------------------------
Nu stiam ! La mine abia de astazi merge distribuirea si like-ul .Oricum ma saturasem le-am trimis si eu si prietenii mesaje legate de prostia asta pe care au facut-o !



Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 4 | 5:40 PM
Crazyness, mulțumiri pentru informații, au ajuns chiar când am reușit să rezolvăm. Cu siguranță aceasta va fi prima și ultima oară când am avut o inactivitate prelungită a posibilității de distribuire a știrilor pe Facebook.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 5 | 1:02 AM
Acum a blocat twitter-ul ucoz.ro :))))

Genial wacko

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 1:41 AM
CreareWebsite, da, ai dreptate. Se pare ca cineva lucreaza activ pentru a cobora uCoz din topuri.Sau poate cineva are ceva personal cu comunitatea Romana....
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 7 | 1:39 PM
Persoana respectiva tebuie eliminata angry

Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 8 | 5:02 PM
CreareWebsite, ca să facem un copy/paste...situația e în curs de remediere și până la sfârșitul săptămânii tragem tare să o remediem.

Muşatinu, orice e posibil dar am vrea să credem că lucrurile stau altfel..

Crazyness, e foarte greu de spus dacă este vorba de o persoană sau mai multe. Cert e că există două motive principale: conținutul anumitor website-uri și anumiți utilizatori care emulează adrese de site-uri când expediază mesaje mail nesolicitate și care sunt catalogate drept spam.

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 9 | 5:44 PM
Din păcate e blocat şi domeniul ucoz.hu. Eu de obicei pe acesta îl folosesc sad
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 10 | 1:51 AM
Citat bigblog ()
ucoz.hu


Asta tine de comunitatea ucoz din Ungaria daca nu ma insel!

Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Legat de facebook ! (uCoz blocat !)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: