• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Modul Retele Sociale (Problema)
Modul Retele Sociale
Mocton
Postări: 25
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 8:54 PM
Salut scuze daca nu acesta este topicul unde trebuie sa postez dar nu am gasit altundeva tot incerc sa adaug contul de facebook al pagini la retele sociale si tot primesc ceasta eroare. sad

Citat
URL-ul oferit nu este permis de către configuraţia aplicaţiei.: Unul sau mai multe dintre URL-uri nu sunt permise de configurarea aplicaţiei. Trebuie să se potrivească cu URL-ul site-ului web sau cu URL-ul Canvas, sau domeniul trebuie să fie un subdomeniu al unuia dintre subdomeniile aplicaţiei.


daca stiti cum as putea sa o rezolv sau daca e un bug cum e nou modulu va rog sa ma ajutati sau sa imi dati o informatie

dj_mazz
Postări: 267
Reputație: 13
Mesaj # 2 | 0:29 AM
Mocton,
citeste aici poate te lamuresti cool
http://forum.ucoz.ro/forum/31-3105-1#18390

http://www.radio-mazzero.com
Material modificat de dj_mazz - Joi, 23/01/2014, 0:30 AM
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 3 | 2:43 AM
Mocton, daca ai domeniu de tip site.ucoz.ro momentan te chinui degeaba ... iti recomand sa citesti asta http://forum.ucoz.ro/forum/31-3114-1
Mocton
Postări: 25
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 5:36 PM
exact am subdomeniu dar mi se pare aiurea la o adica ar trebui remediata problema cat mai repede ca sa moearga doar pe domenii .ro .com .org si mais tiu eu ce e aiurea ca doar nu toata lumea plateste un domeniu
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 5 | 5:56 PM
Mocton, "se remediaza de 2 luni" ...
Mocton
Postări: 25
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 7:12 PM
ii bun atunci asteptam sa vedem poate intr-un final vor reusi sa rezolve problema asta majora
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 7 | 7:27 PM
CreareWebsite, Mocton, au fost trimise mai multe mesaje către Facebook însă, se pare că rețeaua nu este prea comunicativă, pentru că efectiv ignoră solicitările noastre. Facem tot posibilul pentru a remedia situația și ne cerem scuze încă o dată pentru neplăcerile create.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 8 | 3:51 AM
Raver, acum pe bune ... voi chiar nu aveti nici o legatura cu CORPORATIA UCOZ? Adica din cate stiu UCOZ-ul este o corporatie ...pai corporatia asta nu poate lua legatura cu facebook-ul asta sa deblocheze adresele astea cu terminatia ucoz.ro? Banuiesc ca voi ati "raportat clasic" problema cu blocatul asa cum am raportat-o si eu ca simplu utilizator ...dar nu asta asteptam noi de la voi care reprezentati ucoz. Din cate stiu tu chiar lucrezi la ucoz, pai faceti o sesizare oficiala, pe asta e imposibil sa nu o bage in seama. Au trecut aproape 3 luni ... nici chiar asa ... dry
Material modificat de CreareWebsite - Sâmbătă, 25/01/2014, 3:53 AM
TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 9 | 4:07 AM
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 10 | 3:21 PM
TheGame, sunt blocate toate site-urile cu termiatia ucoz.ro .... deci nu sta in picioare linkul dat de tine de mai sus. Oricum, multumesc pentru atentia ta ...
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 11 | 9:14 PM
CreareWebsite, uCoz nu este o corporație (încă) și nu avem conexiuni la Facebook pentru că, după cum poate știți, rețeaua principală din Rusia și CIS, în general este VK iar relația noastră cu FB este una normală, client/vânzător. S-a făcut o adresă dar FB nu a luat măsurile necesare, încă.

TheGame, mulțumiri, e o informație utilă. Între timp, tragem tare să rezolvăm până la sfârșitul săptămânii viitoare .

UPDATE:

A fost remediată situația, vă rog să verificați și să confirmați. Acum, distribuirea link-urilor aparținând site-urilor de tip nume.ucoz.ro este posibilă pe Facebook.

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Modul Retele Sociale (Problema)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: