• Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Anti injuratura
Anti injuratura
-xF-Fox[:X]
Postări: 59
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 9:37 PM
Este posibil ca un utilizator scrie o injuratura apoi acel cuvint sa se formeze in altul cum ar fi ...
Eu as scri o injuratura si in loc de aia apare (injuratura)
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 2 | 11:32 PM
-xF-Fox[:X], detaliază te rugăm situația și obiectivul pe care vrei să îl atingi pentru a-ți oferi răspunsul corect. Unde se întâlnește expresia respectivă? Într-un Chat, Într-un Forum?
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
-xF-Fox[:X]
Postări: 59
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 7:37 PM
Pai In forum ca nu zadar am facut aici post smile
ShoWoow
Postări: 48
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 5:44 PM
-xF-Fox[:X], eu am gasit ceva de genu la ceea ce ai zis tu si sper sa te ajute si pe tine cu ceea ce vrei , uita-te aici [url=http://maxrom.ucoz.com/forum/6-456-1][/url]
AdrianD
Postări: 17
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 1:03 PM
Am gasit pe site-u lui Musantinu codu cu Anti Injurat l-am pus si eu in Forum - Aspectul General al Paginilor forumurilor dupa acel $BODY$ si am scris in locu la 'aici puneti cuvintele care vreti sa fie cenzurate desparitite prin virgula' am scris cuvintele care vreau sa mi se cenzureze fara spatiu inte cuvinte si virgula sau ceva de genu . Am scris pe forum acele cuvinte dar nu mi-a aparut nimic de genu " Cenzurat " sau ceva de genu acesta .
De ce oare ? sau unde am gresit eu
Cod
<script type="text/javascript">
    //// by uWeb.su
    //// tradus pentru maxrom.ucoz.com
  $(function(){$('#message').keyup(function(){
  var a=$(this).val().toLowerCase(),censored='aici puneti cuvintele care vreti sa fie cenzurate desparitite prin virgula'.split(',');
    for(m=0;m<censored.length;++m){if(a.search(censored[m])!= -1){$(this).val(a.replace(censored[m],'[color=red][b][CENSORED][/b][/color]'));
  return false;}}});});
  </script>
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 6 | 2:27 PM
Citat AdrianD ()
censored='aici puneti cuvintele care vreti sa fie cenzurate desparitite prin virgula'

Nu văd să fi introdus cuvintele.
AdrianD
Postări: 17
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 8:32 PM
bigblog, chiar trebuie sa postez cuvintele vulgare care le-am pus pentru ami fi cenzurate pe forum ?
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 8 | 10:22 PM
AdrianD, nu trebuia sa postezi cuvintele, ar fi fost de ajuns daca ai fi scris "cuvant1,cuvant2 etc.". Doar ca sa stiu ca totul e bine smile Iti sugerez sa scrii cuvintele in aceasta forma:
Cod
cuvant1,cuvant2,cuvant3

(sa nu fie niciun spatiu dupa virgula; scrie variantele cu diacritice, si cele fara).

Daca tot nu functioneaza, atunci doar Musatinu te poate ajuta. Pentru acest lucru iti sugerez sa postezi un mesaj pe MaxRom.
AdrianD
Postări: 17
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 6:23 PM
bigblog, am scris fara diacritice , fara spatiu intre cuvint si virgula , am postat si pe MaxRom dar nu mi-a raspuns nimeni si am crezut ca postand aici ma poate ajuta si alcineva. Dar iti multumesc oricum
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 10 | 6:42 PM
AdrianD, lasă adresa exactă unde ai adăugat scriptul.
Good things come to those who wait!
AdrianD
Postări: 17
Reputație: 0
Mesaj # 11 | 9:53 PM
Felicia, am adaugat in : Forum - Aspectul General al Paginilor forumurilor dupa acel $BODY$ sau trebuie sa-ti las alt link ?
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 12 | 10:47 PM
Citat AdrianD ()
sau trebuie sa-ti las alt link ?

Da.
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 13 | 10:56 PM
AdrianD, mă refeream la link-ul website-ului, ca să putem vedea de ce nu merge. Fără să știm adresa exactă a acestuia nu putem decât să ne dăm cu părerea.
Good things come to those who wait!
AdrianD
Postări: 17
Reputație: 0
Mesaj # 14 | 10:58 AM
Felicia, scuze
Cod
http://reelax-time.ucoz.ro
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 15 | 9:45 PM
AdrianD, bifează opțiunea Nu utilizaţi Editorul Vizual al comentariului (http://screencast.com/t/nIcvoD6IIh) din CP -> Setări -> Setări standard. Dacă opțiunea este debifată scriptul nu este funcționabil.
Good things come to those who wait!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » Anti injuratura
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare: