• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » "Vizitatorii" nu au permisiunea de a vizualiza acest modul ("Vizitatorii" nu au permisiunea de a vizualiza acest modul)
"Vizitatorii" nu au permisiunea de a vizualiza acest modul
FCDC
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 3:05 PM
Imi poate spune cineva... cum sa fac .. sa dispara aceasta de pe forum.. si sa fie ca inainte.. sa imi arate fileuri da nu chestia asta? va roog eu!!

"Vizitatorii" nu au permisiunea de a vizualiza acest modul

Screen: http://i.imgur.com/gWLJ1.jpg

La mine inainte cand puneam mouse pe FIFA 10 arata campionatele la aceasta FIFA .. ca este un site de fifa... la fel fiecare in parte... dar acum.. apare chestia asta... cine ma ajutaa? va rooog) :X
Material modificat de FCDC - Vineri, 11/01/2013, 3:07 PM
marius15
Postări: 265
Reputație: 9
Mesaj # 2 | 4:34 PM
Ca sa poti da acces unui grup de uitlizatori intri in modulul respectiv ,in cazul tau modulul FORUM apoi la SETARILE MODULUI ,iar acolo vei gasi "PERMISIUNILE PENTRU UTILIZATORII GRUPURILOR ".
Intra la permisiuni si bifeaza cine vrei sa aibe acces la forum si cine nu.
Cred ca in cazul tau va trebui sa bifezi grupul VIZITATORI .
Succes

FCDC
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 9:22 PM
marius15, Am incercat... nimic schimbat.. smile
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 3:57 PM
FCDC, Reformuleaza problema si intrebarea, nimic nu am inteles. si link la site ar fi foarte bine.
THEProDefender
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 9:00 PM
Citat Muşatinu ()
Reformuleaza problema si intrebarea, nimic nu am inteles. si link la site ar fi foarte bine.


am shi eu aceiasi problema cind dau cu mouse-ul imi scrie "Vizitatorii" nu au permisiunea de a vizualiza acest modul:(
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 6 | 10:05 PM
Panoul de control -> Utilizatori -> Grupuri utilizatori -> Stabileste permisiunile pentru toate grupurile -> aici stabilesti pentru fiecare modul cine si ce poate face.
Good things come to those who wait!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Forum » "Vizitatorii" nu au permisiunea de a vizualiza acest modul ("Vizitatorii" nu au permisiunea de a vizualiza acest modul)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: