• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Utilizatorii site-ului » Stergerea uni utilizator
Stergerea uni utilizator
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 1 | 10:37 PM
Se pot sterge de pe site utilizatorii inregistrati global prin uID? Stiu de varianta cu mutarea in grupul "blocati" dar nu asta imi doresc.

Adăugat (01/06/2018, 10:37 PM)
---------------------------------------------
Siteul: http://www.deinteres.org


Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 2 | 11:40 PM
CreareWebsite, poti incerca folosirea acestei functii: https://i.imgur.com/w25eP5v.png
Insa trebuie sa ai mare grija deoarece se pot sterge si utilizatori care nu trebuie stersi smile
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 3 | 0:00 AM
bigblog, ar fi fost o idee ... dar imi arata peste 300. Pe mine m-ar interesa sa pot selecta, gasi un anumit utilizator pentru a-l putea elimina.
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 4 | 4:58 PM
CreareWebsite, acest lucru nu este posibil. Poti crea un grup nou dedicat stergerii utilizatorilor, sa muti utilizatorii pe care ii doresti sa-i elimini si sa initiezi stergerea in masa.
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 5 | 9:19 PM
bigblog, ok, multumesc!
districtgsm
Postări: 25
Reputație: 1
Mesaj # 6 | 4:04 PM
Buna ziua, Cum pot sterge comanda unui vizitator? Am incercat sa sterg din panoul comenzilor dar nu se intampla nimic.
Multumesc
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 7 | 5:26 PM
districtgsm, nu se pot șterge
Good things come to those who wait!
districtgsm
Postări: 25
Reputație: 1
Mesaj # 8 | 10:16 AM
Felicia, Un client a cerut sa ii sterg toata baza de date de pe site conform DGPR. Am obligatia sa il sterg.

Adăugat (09/06/2018, 10:16 AM)
---------------------------------------------
Mentionez ca acesta a facut comanda fara inregistrare pe site. Teoretic trebuie sa ii sterg doar comanda din lista de comenzi. Doar ca nu se poate.
Material modificat de districtgsm - Sâmbătă, 09/06/2018, 10:17 AM
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Utilizatorii site-ului » Stergerea uni utilizator
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: