• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Înregistrarea » Ajutor schimbare sablon
Ajutor schimbare sablon
forumlsi
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 7:27 PM
Saut ma puteti ajuta sa schimb un sablon va rog frumos as fi recunoscator eu incerc de 2 zile si nu reusesc as fi recunoscator daca mati putea ajuta sa intrati la mine in pc cu TeamViewer va rog mult va fac reclama la site vostru am un forum cu peste 1000 unici pe zi si va pot face reclama daca ma ajutati bagati id yahoo : forumlsi@yahoo.ro ms anticipat
yce
Postări: 155
Reputație: 2
Mesaj # 2 | 7:30 PM
Cod
http://blog.ucoz.ro/blog/prima_actualizare_pe_2014_sabloane_de_sistem_noi_noute/2014-01-27-113
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 3 | 4:31 AM
forumlsi, te ajut eu .... ti-am dat add!
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 4 | 6:10 PM
forumlsi, dacă vrei să schimbi un șablon standard gratuit cu altul standard gratuit, trebuie să mergi în Panoul de Control -> Design -> Alegeți Design-ul din Galeria de Șabloane, după care alegeți Șablonul dorit.

Dacă vrei un alt Template, poți achiziționa unul de pe uCoz Templates, pe care poți să-l instalezi utilizând acest tutorial.
O altă opțiune pentru instalarea unui șablon este cea plătită, prin care acesta este instalat de către echipa uCoz, în schimbul sumei de 5$.

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
forumlsi
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 8:56 PM
decat sa dau 5 $ mai bine cumpar host si se instaleaza foarte simplu .... vad ca nu ma poate ajuta nimeni aici ma rog Va doresc sa ajungeti departe cu siturile ucoz ...:)) o zi buna
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 9:26 PM
forumlsi, cumpara-ti host si sa vedem unde ajungi cu cunostintele tale avansate.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 7 | 9:44 AM
forumlsi, tocmai ți-am spus cum instalezi un Template uCoz aici. Dacă, în schimb vrei să adaptezi unul existent, ai toate informațiile necesare aici, într-un Tutorial realizat chiar de Muşatinu. Mult succes în dezvoltarea site-ului iar, dacă îți mai putem fi de folos cu ceva contactează-ne!
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Înregistrarea » Ajutor schimbare sablon
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: