• Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Crearea unui website complet (uCoz)
Crearea unui website complet
band206
Postări: 39
Reputație: 0
Mesaj # 16 | 7:48 PM
Eu am deja un site. Mai vreau sa fac unul, dar după ce introduc numele site-ului, bifez ca nu sunt robot, imi apare mesajul COD SECURITATE INCORECT. Care este cauza
OK. am reusit, dar acum apare alta problema. Activez constructorul si cand vreau să intru in administrarea meniului primesc mesajul
”Faceţi parte din grupul căruia îi sunt interzise acţiunile date.Vă rugăm să contactaţi administratorul site-ului pentru eventuale întrebări.”
Păi nu eu sunt administratorul site-ului. Pe cine să mai contactez?
www.doves-erasmus.ucoz.ro
Material modificat de band206 - Sâmbătă, 02/12/2017, 9:05 AM
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 17 | 12:23 PM
Utilizatori -> Grupuri -> Administratori -> Permisiuni -> Altele -> și activează opțiunile https://www.screencast.com/t/xPatpopmEe
Good things come to those who wait!
band206
Postări: 39
Reputație: 0
Mesaj # 18 | 5:04 PM
Multumesc. Mai am o singura problema. Nu reusesc sa activez modulul sondaje
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 19 | 1:25 PM
band206, printscreen cu eroarea, te rog
Good things come to those who wait!
band206
Postări: 39
Reputație: 0
Mesaj # 20 | 2:29 PM
Pai nu stiu la ce sa fac prin screen. Am creat sondajul, am ales butoane de tip radio, am salvat si nimic.
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 21 | 5:13 PM
Acum îți apare un singur sondaj în CP. Poți relua procesul de creare, dar filmat de data asta. Înainte să începi, șterge memoria cache a browserului și deschide consola (Ctrl+Shift+I -> click pe tab-ul Console - asigură-te că este deschis pe tot parcursul filmării). Poți înregistra cu Jing și ori o lași aici, ori mi-o trimiți în privat, cum vrei.
Good things come to those who wait!
band206
Postări: 39
Reputație: 0
Mesaj # 22 | 6:35 PM
Pai de atat am nevoie. Un sondaj. Interesant este ca atunci cand l-am creat am putut da un vot si apoi s-a blocat la ceea ce se vede pe site. Practic au disparut butoanele radio. Curios este si fgaptul ca la celalalt site - www.ghibis.ucoz.ro am acelasi tip de sondaj. Si acolo nu am intampinat asemenea probleme. Am sa incerc sa filmez, sa vad daca ma descurc.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Crearea unui website complet (uCoz)
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare: