• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » pagina principala blocata (am nevoie de un mic ajutor)
pagina principala blocata
Cosmin
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 10:23 PM
cand dau pe :vezi site ca.....imi arata ca trebuie sa ma loghez sa pot vedea continutul...in celelalte pagini e ok....am debifat de undeva o optiune?
si inca o intrebare ,pachetul de baza are optiunea sa scoata ucoz din adresa sau care din ele
multumesc
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 1:10 PM
Deci unele grupuri nu pot vedea pagina.
intri ca administrator si la aginile dinamice jos vei vedea: apasati si pe nooua pagina jos veti avea drepturile grupelor de a vizualiuza pagina.

pentru module: Control panel » Users » User groups » Set permissions for all groups setati drepturile fiecarui grup de a vizualiza fiecare modul, implicit fiecare grup pot vizualiza materialele.

Cosmin
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 1:29 AM
am rezolvat ..multumesc....acum vreau sa platesc pentru site....pachetul premium este cel care trece situl de la www.termalpin.ucoz.ro la www.termalpin.ro?? sau care din ele...pe mine asta ma intereseaza si astept raspuns de la Asistenta Tehnica si vad ca nimic....nu stiu daca are importanta asta voi plati lunar prin sms si nu vreau domeniul cadou
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 2:59 AM
Cosmin, deci plateti pe un an inainte pentru oricare pachet


Cosmin
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 1:43 PM
nu pot plati macar pentru minim 3 luni inainte ?...acolo asa scrie ..minim o luna.....oricum nu mi-ai raspuns la ce te-am intrebat
....nimeni nu mi-a raspuns la ce am intrebat ....doar copy si paste sau evaziv
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 2:07 PM
Cosmin, ti-am raspuns platesti pentru oricare pachet pe un an inainte ca sa ai domeniul .com gratis pe un an...
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » pagina principala blocata (am nevoie de un mic ajutor)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: