• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Salutare tuturor celor din ucoz
Salutare tuturor celor din ucoz
pytbullcstrike
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 7:07 PM
salutare am si eu o problema dupa ce ma loghez imi apare :
Code
Faceţi parte din grupul căruia îi sunt interzise acţiunile date.

Vă rugăm să contactaţi administratorul site-ului pentru eventuale întrebări.


imi puteti da un sfat ?

si inca o problema imi apare asta => Nelamurire

sper sa ma puteti ajuta .

Multumesc ! Respect !
Material modificat de pytbullcstrike - Duminică, 19/02/2012, 7:31 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 8:00 PM
pytbullcstrike, ati facut ceva cu forma de logare pentru ca din imagine se vede ca nu v-ati logat,

va rugam nu mai folositi la denumirea topicurilor:salutare, ajutor, problema, nelamurile si altele. Scrieti ceva clar si direct la tema.

Deasemenea nu mai postati link-uri cu imagini bmp, nu avem placere sa descarcam imaginile dvs. la noi in calculator. incercati jpg, png sau gif.

pytbullcstrike
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 8:03 PM
pai aia e problema ca dupa ce ma loghez imi scrie chestia de mai sus , si la ce topicuri te referi imi poti da un sfat in legatura cu problemele de mai sus

PS: imaginile cu bmp le voi scoate nici o problema smile
Material modificat de pytbullcstrike - Duminică, 19/02/2012, 8:06 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 8:36 PM
pytbullcstrike, http://i.imgur.com/iBlQF.png deci daca asa apare inseamna ca unele grupuri de utilizatori nu au drept sa vada pagina. deci intri in Control panel >> Page Editor >> Page management si la pagina prima apesi jos de tot ai accesu la grupe bifezi pentru toate grupurile.

dar daca nu gresesc la dumneavoastra modulul pagini dinamice nici nu este activat, in cazu dat in CP in meniul vertical jos veti vedea inactives, apasati si in noul meniu activati Page Editor

Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 5 | 8:46 PM
pytbullcstrike, Intri in Control panel si te uiti la permisiunile grupelor:
Principală » Utilizatori » Utilizatori grupuri » Stabileşte permisiunile pentru toate grupurile

Daca nici asa nu merge intri in Control panel >> Page Editor >> Page management si la pagina prima pagina apesi jos de tot ai accesul la grupe, bifezi pentru toate grupurile.

pytbullcstrike
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 11:42 PM
Merci mult la amandoi o sa incerc smile
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Salutare tuturor celor din ucoz
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: