• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Inserare nume site pe imagini (Problema)
Inserare nume site pe imagini
marius15
Postări: 265
Reputație: 9
Mesaj # 1 | 4:07 PM
Am activata opitunea prin care se insereaza numele site-ului pe imaginile uploadate in manager ,insa se pare ca am o problema .
Pe imaginile unei teme imi apare numele inscriptionat cu culoare alba iar la o alta tema unde imaginile sant pe fundal negru ,nu imi apare nimic .
Cum pot face sa apara incriptionat numele pr toate imaginile uploadate in manager???
AICI este pagina cu cele 2 teme despre care ziceam .

Material modificat de marius15 - Joi, 09/02/2012, 4:08 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 4:21 PM
marius15, la incarcarea imaginii este o celula care cere permisiunea de a pune aceasta inscriptie, ati bifat?
marius15
Postări: 265
Reputație: 9
Mesaj # 3 | 4:25 PM
Quote (Muşatinu)
marius15, la incarcarea imaginii este o celula care cere permisiunea de a pune aceasta inscriptie, ati bifat?

Da Musatinu stiu despre ce spui ,este bifata acea optiune ,ai observat ca in tema Turist in romania imaginile au inscriptionat numele site-ului insa la tema Ce au devenit? nu mai apare nimic
Nu imi pot da seama care poate fi problema
Uite Musatinu tu spui despre aceasta bifare care trebuie facuta in setarile standard???

Material modificat de marius15 - Joi, 09/02/2012, 4:33 PM
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Inserare nume site pe imagini (Problema)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: