• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Script contact
Script contact
Grajduri
Postări: 36
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 12:35 PM
salul.as avea nevoie de un script "contact" care sa il adaug pe o pagina noua a site-ului meu iar atunci cand apasa pe "trimite" sa mi se trimita mesajul in "PM" ci nu pe mail.
Va multumesc!
cnusi
Postări: 87
Reputație: 0
Mesaj # 2 | 2:21 PM
Grajduri
Postări: 36
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 3:11 PM
html as avea nevoie...:D
dumi
Postări: 145
Reputație: 1
Mesaj # 4 | 4:02 PM
ai putea sa-ti activezi modulul carte pentru oaspeti si-ti lasa acolo orice mesaj

Adăugat (29/12/2011, 3:02 PM)
---------------------------------------------
SAU CEVA DE GENU?
[spoiler]<br><form action="trimite.php" method="post"> CONTACT
Nume : <input type="text" class="text" name="nume" id="nume" /> <br >
Prenume : <input type="text" name="prenume" /> <br >
Titlu : <input type="text" name="titlu" id="Titlu" /> <br >
Comentariu : <input type="textarea" cols="30" rows="6" name="comentariu" /> <br >
<input type="submit" value="Trimite">

Grajduri
Postări: 36
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 4:21 PM
nup...am nevoie de ceea ce am zis eu deoarece vreau sa adaug o pagina noua si sa fac eu acolo ceva iar dedesupt la ceea ce voi scrie sa apara "contact-ul" asta ... care sa imi fie redirectionat direct in pm daca se poate...
daca nu este posibil asa ceva,va rog sa imi spuneti alta modalitate de contact care poate fi pus asa cum am zis eu...chiar daca informatia este trimisa pe mail.dar sa imi spuneti si pasii cum sa fac asa ceva.
As fi recunoscator daca ati putea sa ma ajutati . help
cnusi
Postări: 87
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 5:10 PM
odata ce nu ai php nu poti avea o baza de date pentru email,poti intra pe http://www.123contactform.com/ iti faci un formular de contact si folosesti baza lor de date
Ex:


dumi
Postări: 145
Reputație: 1
Mesaj # 7 | 6:20 PM
bine zis CNUSI degeaba are contact ---gasesti coduri o groaza
problema e ca ai nevoie de o baza de date ceea ce cred ca in ucoz nu se poate
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Script contact
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: