• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Guest Book & Mail
Guest Book & Mail
YellowFlash
Postări: 6
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 9:52 PM
Stie cineva daca e posibil ca atunci cand este adaugat un mesaj nou in guest book sa fie trimis un mail cu mesajul tuturor membrilor inregistrati, sau membrilor unui anumit grup?
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 2 | 10:02 PM
YellowFlash, nu se poate , doar administratorul poate primi mail cand este adaugat un nou mesaj in guestbook
YellowFlash
Postări: 6
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 10:05 PM
Da asta stiam, mersi de raspuns biggrin
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 11:47 PM
YellowFlash, prin PHP se poate.
YellowFlash
Postări: 6
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 7:13 PM
Se poate cand e postat un mesaj nou sa fie accesat un script php sau cum mai exact? Nu am folosit inca php pe ucoz deci nu prea stiu cum functioneaza dar stiu sa scriu un php care sa trimita mail unei liste de adrese...
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 9:32 PM
YellowFlash, nu... ideia uite cum e.. crezi un user il pui in grupul admin in care e scos codul de securitate si poate trimite mesaje in masa si pe mail... si faci scriptu astfel ca acel bot daca pe pagina vede mesaj nou, il copie din GB si-l trimite ca mesaj in masa. Cam aceasta e ideia, personal nu stiu ca nu cunosc PHP, dar daca ai mare nevoie vorbesc cu un rus, la el e cu plata smile daca vrei PM si vedem.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Guest Book & Mail
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: