• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Formular contact (Email de contact)
Formular contact
floreamadalina1990
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 4:21 PM
buna! am o problema pe care nu reusesc sa o rezolv nici cum... nu imi functioneaza sectiunea de contact. am refacut formularul de contact, am facut proba si nu ajunge niciun email la mine ... sunt pe gmail. help? please..
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 2 | 4:55 PM
floreamadalina1990, menţionează link-ul site-ului tău, şi pe data viitoare, te rog nu mai folosi doar Caps Lock.
floreamadalina1990
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 12:46 PM
Scuze! aceste este link-ul: http://smartbox.ucoz.ro/. Merci!
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 4 | 5:14 PM
floreamadalina1990, am trimis un mesaj de test. Verifică, te rog, dacă l-ai primit. Dacă nu ai primit niciun mesaj, verifică şi folderul Spam. Totodată poţi încerca şi să foloseşti filtrele oferite de Google Mail, pentru a asigura primirea mesajelor de la adresa ucozmail.com, uid.me si ucoz.com/net/etc.
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 5 | 8:11 PM
floreamadalina1990, a fost confirmată situația semnalată și a fost deja transmisă către echipa tehnică. Voi reveni cât de curând cu actualizări în această privință.
Good things come to those who wait!
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 6 | 9:46 AM
floreamadalina1990, te rog să modifici formularul de contact urmând pașii prezentați aici, la punctul 1. După, revin-o cu un feedback dacă totul este în regulă sau dacă în continuare nu primești mailurile (să te asiguri că verifici și în Spam).
Good things come to those who wait!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Formular contact (Email de contact)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: