• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Folosirea mai multor module pe un singur site
Folosirea mai multor module pe un singur site
Andrw
Postări: 70
Reputație: 2
Mesaj # 1 | 2:40 PM
Buna ziua, am si eu o nelamurire care sper sa o clarificam aici. Deci vreau sa folosesc pe un website gazduit de ucoz 3 module, si ma intrebam daca cumva pe ucoz exista asa numita restrictie cpu, adica la un numar mare de articole & vizitatori website-ul sa imi fie inchis pentru ca foloseste prea multe resurse. Sunt curios daca a patit cineva asta?
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 4:49 PM
Andrw, poti folosi toate modulele. in ce priveste numarul mare de articole, fii atent sa nu adaugi multe articole concomitent. uite in semnatura mea si in articol vezi chiar la punctu 1. In rest, foc la ghete.
Andrw
Postări: 70
Reputație: 2
Mesaj # 3 | 5:25 PM
Muşatinu, mersi de raspuns...
Daca am mai multi useri pe fiecare modul(astea 3) si posteaza in acelas timp se poate considera "Automatic entries posting"?

Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 4 | 9:42 PM
Nu.

Adăugat (06/06/2015, 9:42 PM)
---------------------------------------------
Eu am avut vreo 4-5 module intr-un timp ,aveam cate un template pe fiecare ceea ce dadea efectul de site in alt site, deci poti sa si personalizezi fiecare modul in parte dupa bunul plac. Iar

Citat Andrw ()
Daca am mai multi useri pe fiecare modul(astea 3) si posteaza in acelas timp se poate considera "Automatic entries posting"?
Este imposibil sa se intample asa ceva wink


Andrw
Postări: 70
Reputație: 2
Mesaj # 5 | 4:06 PM
mersi de raspuns....de ce ti se pare ca ar fi imposibil? Daca am mai multi utilizatori (un fel de staff) care sa posteze intr-un anumit modul...eu zic ca se poate sa posteze in acelas timp sau la un interval de cateva secunde si sa primeasc ban pentru autosurfing... sa speram ca nu... biggrin
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Folosirea mai multor module pe un singur site
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: