• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Problema cu Site-ul
Problema cu Site-ul
DjLeony
Postări: 87
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 8:36 PM
Uitati cemi apare cand dau refresh la pagina :

SERVERUL SE AFLĂ TEMPORAR ÎN IMPOSIBILITATEA
DE A AFIȘA PAGINA SOLICITATĂ
Serverul poate fi nefuncțional sau sub mentenanță pentru o perioadă scurtă.
Dacă această eroare persistă o perioadă lungă de timp, vă rugăm să ne informați
prin intermediul formularului de Contact.


si cand mi se incarca intr-un tarziu mil da ca sunt dezlogat ce are oare ?? astept raspuns smile
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 2 | 9:01 PM
Specifică și site-ul la care faci referire, te rog.
Good things come to those who wait!
DjLeony
Postări: 87
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 10:39 AM
siteul www.muzicanoua2014.ucoz.ro
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 4 | 12:18 PM
DjLeony, situația semnalată a fost transmisă către echipa tehnică pentru verificări. În cazul în care mai apare eroarea 500, rugămintea va fi să ne oferi toate informațiile ce au fost specificate și aici:

Citat
Dacă întâmpinați pe un website eroarea 500 vă rugăm să ne trimiteți o captură de ecran cu eroarea afișată la accesarea site-ului, specificând ora la care a apărut și modulul. Foarte important: adresa paginii trebuie să fie vizibilă. Aceste informații sunt utile pentru a prioritiza lucrările.

Good things come to those who wait!
DjLeony
Postări: 87
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 1:25 PM
ok multumesc

Adăugat (26/12/2014, 12:25 PM)
---------------------------------------------
Am probleme din nou cu site-ul daca dau refres din 10 in 10 minute la pagina ma tot da dezlogat de pe site si trebuie sa ma logez inapoi ce trebuiu sa fac ??
Siteul este www.Muzicanoua2014.ucoz.ro
Nu stiu cum sa fac ca sa va arata cum se intampla dar numa de cateva zile mi se intampla asa de vreo 4 zile cam asa .Astept iun raspuns daca se poate face ceva .

si inca ceva as dori sami iau si eu cont premiu dar mie imi trebuie sal pot cumpara de pe tel cu de pe card se poate comanda si de pe tel ??

CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 6 | 1:59 PM
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 7 | 3:37 PM
DjLeony, problema semnalată de tine persistă şi în alte browsere? Verifică la permisiunile utilizatorilor dacă este bifată căsuţa Administratori la opţiunea Leagă sesiune la adresa IP (protecţie de la furtul de cookie-uri). http://screencast.com/t/Ak1dA3hdK - Dacă este bifată, debifeaz-o.

Referitor la cea de a doua întrebare, da, poţi comanda un pachet premium şi de pe telefonul mobil la fel ca şi de pe calculator (tot din panoul de control al site-ului tău).
DjLeony
Postări: 87
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 6:59 PM
mersi mult bigblog imi esti de mare ajutor mersi mult
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Problema cu Site-ul
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: