• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Cum scap de reclame din articolele?
Cum scap de reclame din articolele?
barabi12
Postări: 66
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 10:33 AM
As dori un ajutor.Articolele mele postate pe site este plin cu reclame.Cum pot sa scap de el

Multe cuvinte care sunt subliniate si apar de culoare albastru care duce la anumite linkuri.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 12:10 PM
link site
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 3 | 4:41 PM
barabi12, ai virus pe computer. Un prieten de-al meu a păţit aşa ceva. Probabil este ceva add-on în browserul tău care face aşa ceva.
barabi12
Postări: 66
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 10:45 AM
calculatorul am devirusat, dar apar la fel cum apare si aici:

exemplu" computer

link

care

pot

fiecare are reclama lui

Aceste reclame apar de la google sau alte agency numai daca este activat.
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 5 | 11:30 AM
barabi12, ai omis să oferi o informație destul de importantă. Așa cum a specificat și Muşatinu, menționează și link-ul site-ului la care faci referire.
Good things come to those who wait!
barabi12
Postări: 66
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 4:26 PM
http://eliberare.ucoz.ro/
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 7 | 4:41 PM
barabi12, nu stiu sigur, dar presupun ca e de la block-ul in care sta contoru cu live trafic feed, inlatura-l si o sa fie totul bine
barabi12
Postări: 66
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 7:17 PM
Am incercat si e la fel.Eu ma gandesc ca de la voi este.
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 9 | 7:45 PM
barabi12, ai incercat să folosești un alt browser și eventual chiar să accesezi site-ul de pe un alt calculator? La fel se întâmplă? Am accesat mai multe articole de pe site-ul tău, dar nu am putut vedea în niciunul problema pe care o semnalezi.
Good things come to those who wait!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Cum scap de reclame din articolele?
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: