• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Vreau parteneri
Vreau parteneri
florin1986
Postări: 69
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 6:17 AM
Salut cine ma sustine in acest proiect vreau sa imi fac parteneri cine doreste ma puteti contacata pe acest sait www.vanzari-private.ro defapt acesta este saitul care doresc sa am parteneri pe el

O parere daca se poate despre sait ar fi bine venita Multumesc astept parerile voastre si propunerile pentru parteneriat

Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 2 | 6:38 PM
florin1986, dacă îți dorești parteneri, trebuie să prezinți ceea ce oferi și ceea ce aștepți de la aceștia, adică o formulare clară a obiectivelor viitoarei colaborări biggrin
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
florin1986
Postări: 69
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 7:35 PM
Scz ca nu am precizat

Pentru cei ce doresc colaborare dau 5% din venit saitul este inscris in Adsense
Iar veniturile le inpart cu cei ce doresc parteneriat

Ce cer in schimb tema saitului este destul de clara ,este un sait de stiri citate si povesti din veata de zi cu zi a unei persoane
Daca parteneri au buna placere sa posteze citate povesti ,stiri si sa atraga cati mai multi cititori

Asta e ceia ce ofer si ceia ce cer Cred ca am fost destul de clar
Va multumesc si va astept pe sait www.vanzari-private.ro

Material modificat de florin1986 - Miercuri, 03/09/2014, 7:36 PM
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 4 | 10:57 PM
florin1986, ce legatura are numele site-ului cu ce scri pe site?

Nu inteleg nimic ...

Adăugat (03/09/2014, 9:57 PM)
---------------------------------------------

Citat florin1986 ()
Scz ca nu am precizat

Pentru cei ce doresc colaborare dau 5% din venit saitul este inscris in Adsense
Iar veniturile le inpart cu cei ce doresc parteneriat

Ce cer in schimb tema saitului este destul de clara ,este un sait de stiri citate si povesti din veata de zi cu zi a unei persoane
Daca parteneri au buna placere sa posteze citate povesti ,stiri si sa atraga cati mai multi cititori

Asta e ceia ce ofer si ceia ce cer Cred ca am fost destul de clar
Va multumesc si va astept pe sait www.vanzari-private.ro


Observ multe greseli gramaticale ... pentru a avea un site de succes trebuie in primul rand sa scri corect in limba romana. Ia asta ca pe un sfat, nu ca pe o jignire pentru ca nu-i vorba de asa ceva!

florin1986
Postări: 69
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 1:02 AM
CreareWebsite, Stiu ca sunt multe greseli iar in legatura cu numele eu un domeniu din alata parte si lam pus pe ucoz
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 6 | 7:05 PM
Citat florin1986 ()
un domeniu din alata parte si lam pus pe ucoz


Domeniul trebuie sa aiba o legatura ceva cu ce e pe site ...

Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Vreau parteneri
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: