• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Site-ul meu (Incepator)
Site-ul meu
Heller
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 0:06 AM
Cum pot gasi site-ul pe google?
Sau cum il fac sa apara acolo?
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 2 | 0:22 AM
Heller, trebuie să aştepţi 30 de zile de la crearea site-ului pentru deblocarea fişierului robots.txt. Dacă nu doreşti să aştepţi, trebuie să cumperi un pachet de servicii în valoare de minim 3 dolari.

Trebuie să menţionez că acest lucru nu persistă doar la uCoz, ci la toate serviciile de hosting gratuit.
band
Postări: 96
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 7:42 AM
De unde se pot cumpara aceste pachet?
Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 4 | 12:26 PM
Control Panel » Servicii Platite » Servicii Platite

Iti alegi pachetul, pe cate luni vrei sa platesti, trebuie minim 5$ parca, deci daca vrei pachetul de Bază trebuie sa il platesti pe cel putin 2 luni.

Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 5 | 6:37 PM
Remus, da, trebuie minim 5$ dacă se achită prin Card Bancar sau PayPal (fără comision, față de SMS), de aceea plata recomandată este pe 2 luni.

band, tariful pachetului este (încă) de 3.09$/lună, urmând ca tarifele serviciilor să se modifice începând cu data de 8 Septembrie. Dacă se achită pe 1 an de zile, se primește (încă) un domeniu .org, .com sau .net gratuit! Detalii mai multe aici.

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Site-ul meu (Incepator)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: