• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Nu imi functioneaza distribuirea pe facebook !!!!!
Nu imi functioneaza distribuirea pe facebook !!!!!
vcercelariu
Postări: 106
Reputație: 1
Mesaj # 1 | 1:10 PM
Salut,nu imi functioneaza distribuirea pe facebook,prima data am crezut ca este gresit codul pus de mine dar aseara am observat ca nici din bara sociala nu merge sa distribui ... stiti care ar fi problema ?
Flavi
Postări: 258
Reputație: 14
Mesaj # 2 | 1:43 PM
vcercelariu, salut !

Problema e in ucoz, facebook-ul lupta in potriva spamului pe reteaua lor de aia unele surse ucoz sunt pur si simplu in "blacklist" !

vcercelariu
Postări: 106
Reputație: 1
Mesaj # 3 | 4:01 PM
Pai si nu se poate face nimic in privinta asta? Cele mai multe persoane imi viziteaza site-ul din link-urile postate pe pagina mea de facebook....
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 4 | 4:02 PM
vcercelariu, incearca sa mai faci un test cu http://www.addthis.com ... e posibil sa functioneze
vcercelariu
Postări: 106
Reputație: 1
Mesaj # 5 | 5:27 PM
Danny, o sa incerc acum

Adăugat (10/03/2014, 4:27 PM)
---------------------------------------------
Danny, Am incercat si cu,codul oferit de cei de la addthis si cu cel oferit de developers.facebook.com .... Nu functioneaza sad


Flavi
Postări: 258
Reputație: 14
Mesaj # 6 | 6:22 PM
Pai se poate de rezolvat , cand ucoz vor avea semnat un acord de cooperare cu cei de la facebook si alte retele sociale !

Ca am observat ca si alte retele de socializare nu prea acepta siteurile ce au la baza un sub demeniu : sub.ucoz.com , sub.ucoz.ro , ect

vcercelariu
Postări: 106
Reputație: 1
Mesaj # 7 | 2:10 AM
Flavi, eu am domeniu .net nu subdomeniu de la ucoz

Adăugat (10/03/2014, 8:08 PM)
---------------------------------------------
Cred ca o s-o las balta si o sa ma reapuc cand voi capata putina experienta ca sa-mi pot crea un site profesional pe alte platforme care nu au probleme de genul. Oricum multumesc ca ati incercat sa ma ajutati.

Adăugat (11/03/2014, 1:10 AM)
---------------------------------------------
Nu inteleg de ce pe unele site-uri merge distribuirea pe facebook si pe altele nu ...


Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 8 | 2:37 AM
vcercelariu, cand ai creat websiteul ... ce vechime are?
vcercelariu
Postări: 106
Reputație: 1
Mesaj # 9 | 3:02 AM
Danny, [2014-01-07, 22:24]
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 10 | 10:54 PM
vcercelariu, raspunsul l-ai primit aici
Good things come to those who wait!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Nu imi functioneaza distribuirea pe facebook !!!!!
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: