• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Reclama uCoz (nu imi mai apare reclama de la ucoz pe site)
Reclama uCoz
vcercelariu
Postări: 106
Reputație: 1
Mesaj # 1 | 2:07 PM
Buna ziua,astazi cand am intrat pe Sitede pe alt pc am observat ca nu imi mai apare reclama de la uCoz .Cum as putea rezolva sa apara inapoi ? Nu vreau sa mi se stearga site-ul.
Material modificat de vcercelariu - Duminică, 12/01/2014, 2:08 PM
TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 2 | 2:25 PM
vcercelariu, ai plătit ca reclama să nu apară?
vcercelariu
Postări: 106
Reputație: 1
Mesaj # 3 | 10:10 PM
Citat TheGame ()
ai plătit ca reclama să nu apară?


Nu am platit nimic.

Adăugat (12/01/2014, 9:10 PM)
---------------------------------------------
nimeni ?


Material modificat de vcercelariu - Duminică, 12/01/2014, 2:35 PM
YOYOYO
Postări: 133
Reputație: 10
Mesaj # 4 | 11:44 PM
vcercelariu, reclama apare după aproximativ 30 zile de la crearea site-ului. Stai liniştit , nu ţi se va şterge site-ul.
vcercelariu
Postări: 106
Reputație: 1
Mesaj # 5 | 0:33 AM
Citat YOYOYO ()
reclama apare după aproximativ 30 zile de la crearea site-ului. Stai liniştit , nu ţi se va şterge site-ul.

Ok,multumesc pentru raspuns !

eurombestbusiness
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 8:02 PM
salut,
Cand accesez sit-ul www.bestsecurity.ucoz.ro imi apar niste ferestre de publicitate si nu vreau sa mai amara, ce pot face?
Material modificat de eurombestbusiness - Marţi, 19/05/2015, 8:03 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 7 | 8:15 PM
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 8 | 10:37 PM
eurombestbusiness, în ultima perioadă a fost luată decizia introducerii unor modificări cu privire la bannerele publicitare care apar pe website-urile gratuite uCoz, iar formatul actual va fi afișat pe o perioadă nedeterminată.
Dacă dorești eliminarea reclamelor poți face acest lucru prin achiziționarea unuia dintre pachetele premium, începând cu cel Bază (5.99$/lună).

PS: Pe viitor te rog să nu mai dublezi mesajele.

Good things come to those who wait!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Reclama uCoz (nu imi mai apare reclama de la ucoz pe site)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: