• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Reclama pe site (Putin ajutor in legatura cu reclama pe site)
Reclama pe site
Bogdan9233
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 6:48 PM
Vreau sa va intreb cum pot sa pun un banner cu reclama de la eMag pe site-ul meu? Pot sa aleg de mai multe marimi si imi da codul acela in html. Va rog un raspuns care sa imi fie de ajutor.
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 2 | 6:50 PM
Bogdan9233, Poti sa pui orice cod html (poti folosi reclame eMag pe un site uCoz).
Ce marimi alegi si ce cod iti da, noi nu avem de unde sa stim...intreaba-i pe cei de la eMag smile
Bogdan9233
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 6:53 PM
Pai eu pot lua orice cod vreau cu orice marime vreau. Dar nu stiu sigur cum sa il pun pe site. Un tutorial unde as putea sa gasesc sau sa imi spuna cineva pas cu pas cum sa pun. Am baner care il pot pune ori in stanga ori in dreapta ori patrat ori dreptunghi sus sau joc... dar am pus pe site si nu imi apare....
Resppect
Postări: 156
Reputație: 2
Mesaj # 4 | 7:24 PM
Bogdan9233, Avind codul html de la reclama poti sa pui codul ala unde crezi ca va sta mai bine... Eu te sfatui sal pui in intrun block . cred ca stii asta da ca nu (Activeaza constructoru pe site / apoi adaugare sectiune noua (in aceasta sectiune la html pui codu) si SALVARE SCHIMBARI... reclama va apare timp de 10-15 min
<b>www.filmed.tk</b> <i>Video Portal MD </i>
sebi
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 5:16 PM
Buna as vrea shi eu pe cineva care sa ma ajute cu forumul asta de cs http://csneamtcomunyty.forumactual.com/forum. Daca vrea sa ma ajute sa ma contacteze la id de mess:(CENZURAT). Ii dau orice grad vrea. Va multumesc biggrin

Edit DANNY: Fara adrese de email pe forum , orice problema/nelamurire se discuta/rezolva pe forum si nu pe email/messenger
Multumesc pentru intelegere!
Material modificat de sebi - Luni, 09/09/2013, 5:17 PM
Resppect
Postări: 156
Reputație: 2
Mesaj # 6 | 9:40 PM
sebi, nu vezi care e subiectul aici ? Nu te baga in topicuri necorespunzatoare ... făti o tema de discutie nouă
<b>www.filmed.tk</b> <i>Video Portal MD </i>
Chibo
Postări: 399
Reputație: 9
Mesaj # 7 | 10:11 AM
sebi, si cam ce sa faca respectivu' care te ajuta cu gradu'? doamne si fereste vorba lu' Musatinu imi dau palme cand citesc topicurile.:)
Staer Alba - Mobila pentru familia ta.
seny
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 2:07 AM
Resppect,Salut!. Ma poti ajuta cu mai multe informatii despre cum pun un baner pe site. Am si codul html. Multumesc
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 9 | 7:04 PM
Bogdan9233, marimile le vezi mai joc http://profitshare.ro/advertiseri/emag

Adăugat (13/01/2014, 6:04 PM)
---------------------------------------------
mai jos*


Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Reclama pe site (Putin ajutor in legatura cu reclama pe site)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: