• Pagina 1 din 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Google adsense
Google adsense
Resppect
Postări: 156
Reputație: 2
Mesaj # 1 | 0:49 AM
Miam luat domen www.relaxmd.ru si am incercat sa pun pe adsense si nu merge ... ajung la al 2-lea pas si gata nu merge
dc? Poate nu am pe site continut ?

<b>www.filmed.tk</b> <i>Video Portal MD </i>
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 2 | 2:50 PM
Resppect, dureaza in jur de 10 min ca un anunt sa poata fi vizibil atunci cand este creat nou.
Si da...este nevoie de continut ca google sa afiseze reclame sau cel putin sa fie relevante website-ului tau.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 3 | 2:55 PM
Resppect, da, Google are o serie de condiții ceva mai restrictive cu privire la site-urile acceptate în AdSense. Detalii despre acestea găsești aici.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Resppect
Postări: 156
Reputație: 2
Mesaj # 4 | 6:09 PM
Dacă fac o pagină si acolo pun $Last_news$ si adaug continut , va merge adesense ??? Cn sea pus adsense pe site ??
<b>www.filmed.tk</b> <i>Video Portal MD </i>
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 5 | 8:13 PM
Resppect, atata timp cat detii deja un cont adsense , nu vad unde ar fi problema in afisarea reclamelor pe website-ul tau.
Trebuie sa te asiguri ca robotul de la google poate accesa website-ul tau ... acest lucru il poti face verificand http://site-ultau.ucoz.ro/robots.txt .
Daca site-ul tau este creat de mai putin de 30 zile si nu ai pachet premium la el, uCoz nu permite accesul niciunui crawler timp de 30 zile iar tu nu poti modifica fisierul robots.txt
Resppect
Postări: 156
Reputație: 2
Mesaj # 6 | 11:19 PM
Siteul meu e activ de 3-4 luni !!! miam facut cont in google adsense da nustiu dc nu mil primeste am incercat din nou ... am facut cont nou in adsense 1.
2

<b>www.filmed.tk</b> <i>Video Portal MD </i>
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 7 | 3:55 AM
Resppect, ti-a oferit Raver, un link spre Termenii si conditiile de utilizare Google AdSense.
Citeste-le si ia masurile necesare, apoi trimite din nou cererea la ei.
Resppect
Postări: 156
Reputație: 2
Mesaj # 8 | 3:59 AM
am citit , si apoi am retrimis de mai multe ori . ! nu merge cry
<b>www.filmed.tk</b> <i>Video Portal MD </i>
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 9 | 1:19 PM
Resppect, in acest caz cei de la google nu cred ca indeplinesti conditiile TOS de acceptare in programul lor.
DoubleNy
Postări: 20
Mesaj # 10 | 11:24 PM
Va implor din sulfet ( ma refer la administratie ) faceti ceva in legatura cu serverele ! azi toata ziua au picat si nu-i pe asta dar tocmai eri am dat la adsense si am trecut 1 etapa si azi seara cand era sa termin a 2 etapa mau refuzat ca siteul nu era disponibil . !!!! m-am infuriat rau de tot pe voi !!!!!!!!!!! recent am trimis inca o cerere si vad ca din nou serverele pica !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

din curiozitate :
ma pot schimba pe un alt server ?
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 11 | 11:09 AM
DoubleNy, numai posta pe unde iti vine asa aiurea ! Poate primesti penalizare smile

DoubleNy
Postări: 20
Mesaj # 12 | 11:34 AM
Citat (Crazyness)
numai posta

dc ?
postul e legat de adsense : )
Resppect
Postări: 156
Reputație: 2
Mesaj # 13 | 8:44 PM
DoubleNy, la tn era săti primeasca site-ul da ??? Chiar si eu as vrea să stiu dacă se poate de mutat pe al server ! Am crezut că dacă imi eau domen am să pot sămi fac singur de un pachet de seminte (sau alt ceva) biggrin :D .zzzz ... Dc oare nu mil primeste :]]
<b>www.filmed.tk</b> <i>Video Portal MD </i>
DoubleNy
Postări: 20
Mesaj # 14 | 0:25 AM
Citat (Resppect)
Resppect

da am trimis inca odata si mi-au acceptat ! biggrin biggrin biggrin
Resppect
Postări: 156
Reputație: 2
Mesaj # 15 | 0:39 AM
am si eu un site de filme .. Si tot au acceptat ... Dar asta relaxmd e mai important pt mn si mai mult la el si nu lau acceptat ... Dar ! Am vb cu un prieten si mia zis că nu mil aceptă din cauza că pe pagina principala nu am continut... Oare poate fi asa ?

Adăugat (31/08/2013, 11:39 PM)
---------------------------------------------
DoubleNy, 15 zile trb să astepti asa ? Kiti vizitatori ai pe zi ?


<b>www.filmed.tk</b> <i>Video Portal MD </i>
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Google adsense
  • Pagina 1 din 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Căutare: