• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Problema cu postarea
Problema cu postarea
Andrw
Postări: 70
Reputație: 2
Mesaj # 1 | 7:58 PM
Buna ziua, deci am si eu o problema, de curand am facut un site ucoz, iar imediat dupa ce am terminat designul si alte cele....am incercat sa fac o postare insa cand dau sa selectez o categorie dau click degeaba pe ea pentru ca nu se selecteaza.
Am vazut ca s-a mai plans un utilizator de problema aceasta pe un forum din afara platformei ucoz,insa din cate am vazut a rezolvat-o.
Daca ma puteti ajuta si pe mine v-as fi foarte recunoscator.

Material modificat de Andrw - Vineri, 16/08/2013, 7:59 PM
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 2 | 0:17 AM
Andrw, trimite un screenshot cu situația respectivă (momentul în care nu se poate face selectarea), precum și adresa site-ului tău pentru a o investiga.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Andrw
Postări: 70
Reputație: 2
Mesaj # 3 | 12:36 PM
Buna ziua,
Adresa site-ului http://mind-music.ucoz.com/
Sceenshot:
Problema mea este atunci cand incerc sa selectez o anumita categorie. De exemplu daca vreau sa selectez "House Club", dau click degeba pe ea deoarece nu se selecteaza.

Flavi
Postări: 258
Reputație: 14
Mesaj # 4 | 3:06 PM
Andrw, tema copiata de la vitan club . net ?
Andrw
Postări: 70
Reputație: 2
Mesaj # 5 | 4:04 PM
OFF: Flavi, tema nu are nici o legatura cu problema mea...deci nu este cazul sa discutam despre ea. Si ca sa iti raspund la intrebare, tema nu este copiata de pe vitanclub, poate decat cateva elemente sunt asemanatoare cum ar fi recipientele.
ON: Revenind la problema mea, stiti cum asi putea sa o rezolv?

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 4:32 PM
Andrw, din contra. tema este direct legata cu problema. pune un template din catalog-ul uCoz si ai sa vezi ca nu vei mai avea probleme.
Andrw
Postări: 70
Reputație: 2
Mesaj # 7 | 4:49 PM
Eu nu cred ca este de la tema deoarece dupa ce am terminat partial tema, am adaugat o postare in categoria data din start de ucoz si a mers.Dupa ce am sters categoria si mi-am adaugat categoriile mele nu a mai mers...
Daca stiti ce ar putea impiedica selectarea unei categorii(un anumit cod din template..)

Material modificat de Andrw - Sâmbătă, 17/08/2013, 4:50 PM
Crazyness
Postări: 331
Reputație: 6
Mesaj # 8 | 1:17 AM
Andrw, de la tema e iti spun eu sigur findca am patit si eu aceeasi problema wink
Singura varianta ca sa rezolvi problema fara sa schimbi tema e sa ma contactezi pe mine ca sa ti explic cum am rezolvat eu smile
alex_oprisan96@yahoo.com


Andrw
Postări: 70
Reputație: 2
Mesaj # 9 | 3:15 PM
Ok, multumesc te-am adaugat pe yahoo messenger. Astept sa imi dai accept pentru a imi explica cum pot rezolva problema. smile

Adăugat (18/08/2013, 2:15 PM)
---------------------------------------------
Am rezolvat singur, problema nu era de la tema se pare ca ar fi un bug. Am sa fac un tutorial cu rezolvarea.
Oricum multumesc Crazyness pentru ca ai incercat sa ma ajuti.
Se poate inchide topicul.


Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Problema cu postarea
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: