• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » sunt nou in ucoz (ucoz)
sunt nou in ucoz
Andrei0351
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 9:01 PM
Am si eu cateva intrebari.
1) am vazut ca spatiul de stocare e nelimitat. Asta ce inseamna? ca pot sa incarc un nr nelimitat de poze. la blogger am vazut ca am limita de 1gb
2) pot pune reclame pe ucoz din care sa generez profit. si daca da, obtin 50% sau cum?
3) am vazut ca exista parteneriate cu paypal de exemplu. as putea sa pun un buton gen ,, doneaza pt a sustine etc? ''
4) este 100% free? era undeva ca daca faci 100 de like primesti domeniu gratis... este doar pt 1 blog sau pt toate? adica daca am 2 bloguri si am strans cele 100 de like-uri, voi primi domeniu pt un singur blog sau pt ambele?

Imi cer scuze daca s-a mai discutat, dar imi place sa stiu exact un lucru.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 2 | 10:34 PM
Andrei0351, bine ai venit! Îți voi răspunde cât pot de punctual la întrebări:

1) Pentru început, la un cont gratuit ai 400 de MB care cresc progresiv spre nelimitat, în funcție de activitatea pe care o ai pe site. Astfel, în maxim 1 an de zile poți ajunge la 1 gb, daca utilizezi intens website-ul iar acesta începe și să primească vizitatori din ce în ce mai mulți.
2) Poți pune oricâte reclame dorești pe website-ul tău și share-ul venitului îți revine ție în proporție de 100%.
3) Da, poți pune astfel de butoane pentru donații via PayPal
4) Da, este 100% gratuit doar că, dupa 15 zile este afișat un banner de 300x250 în partea dreaptă sus a website-ului. Dacă dorești să elimini acel banner, există multe concursuri și aplicații gratuite, (înafară de pachetele premium deosebit de accesibile) cum este I love uCoz. Aceea este valabilă pentru un singur blog/website.

Dacă mai ai și alte întrebări, așteptăm cu mare drag biggrin

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Andrei0351
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 1:52 PM
multumesc foarte mult..
nu credeam ca o sa raspundeti asa de repede.
ADMIN4945
Postări: 1
Reputație: -1
Mesaj # 4 | 10:58 PM
eu nu mai am in bara de siteu, optiunea de constructor ...si fara constructor,, nu pot intra in sistemul siteului, ptr adaugare sau stergere de archive, ma puteti ajuta, cum readuc constructorul in bara? plsss
Material modificat de ADMIN4945 - Vineri, 05/07/2013, 10:59 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 5 | 8:57 AM
ADMIN4945, creaza propriul topic
emolescu
Postări: 21
Reputație: 1
Mesaj # 6 | 1:37 PM
ADMIN4945, http://siteuldvs/admin si de acolo redactezi
Joker6185
Postări: 145
Reputație: 3
Mesaj # 7 | 0:30 AM
emolescu, bara de admin&cPanel = 2 lucruri aproape diferite. Ce e pe bara de admin e si in cPanel , dar ca sa te loghezi sa caute optiunea daca spune ca e nou , o sa ii ia ceva timp . emolescu el vrea sa remedieze problema nu cauta cai alternative
http://CMovies.net Priveşte filme online CMovies
Material modificat de Joker6185 - Miercuri, 10/07/2013, 0:32 AM
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » sunt nou in ucoz (ucoz)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: