• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Caut cod
Caut cod
cnusi
Postări: 87
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 9:20 AM
imi puteti spune si mie la Customize design unde gasesc codul <a href="$ENTRY_URL$">$TITLE$</a> pe site ?
Multumesc !

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 3:53 PM
cnusi, o.O

Aspectul stirii, blogului, articolului, jocuri, caalogul de anunturi, catalogul de fsiere, catalogu de site-uri credca si la aspectul forumului...

si + la toate aspectele cu comentarii modulelor mentionate mai sus

cnusi
Postări: 87
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 9:07 PM
un print screen te rog,eu nu am gasit codul,probabil este si din cauza design-ului,vreau sa ma conving
Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 4 | 11:19 PM
Whisper™
Postări: 112
Reputație: 1
Mesaj # 5 | 11:30 PM
Quote (cnusi)
imi puteti spune si mie la Customize design unde gasesc codul <a href="$ENTRY_URL$">$TITLE$</a> pe site ?
Multumesc !

cnusi daca nu ai fost in stare sa il gasesti , nu cred ca nici poza postata de Remus nu te va ajuta ( nu ma refer la faptul ca nu te ajuta poza ci la faptul ca tu nu vei fi in stare sa gasesti linia incercuita cu verde de Remus).
Daca se va adeveri ce am comentat eu pana acum iti dau urmatorul sfat si cred eu ca cel mai simplu, intri in Customize design =>Appearance of Entry si selectezi din tastatura Ctrl F ... si in acea casuta scrii <a href="$ENTRY_URL$">$TITLE$</a> iar browserul ti-l va gasi automat.

Cinemagia Filme - Filme Online
Appearances can be deceiving.
Play!
cnusi
Postări: 87
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 7:53 PM
va multumesc pentru ajutor,dar ...

poate fi posibil ?

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 7 | 9:16 PM
cnusi, poate fi posibil daca aspectu nu e original si a fost facut de un sarlatan smile
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Caut cod
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: