• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Fura totul de la FEP (Un site care fura totul de la fep.)
Fura totul de la FEP
DAN3ZU
Postări: 19
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 5:31 PM
Salut la toti vreau sa va spun ca am maxim respect pentru intreaga platforma ucoz. Am si eu un site FIFA EDIT PATCH ocupa un frumos loc 1 in top ucoz (sport) dar de la un timp au inceput multi sa ne fure. Mai jos aveti dovada

1 (XAT)
NOI



EI


2 (Program meciuri)
NOI



EI



3 (Parteneri)
NOI



EI



4 (Culori)
NOI

(rosu-galben-albastru)

EI



5 (scrisu )
NOI



EI



Va rog admini platformei sa ia masuri. Anunt ca Fifa edit patch exista de 3 ani pe platforma ucoz. Ei au 5 zile (ei) fiind niste useri care eu admin am dat ban pt ca vorbeau urat . Dovada este ca atunci cand am intrat eu la ei pe site iata ce au facut



Multumesc frumos. Respect ucoz.

Site-ul meu: http://fifa-edit-patch.ucoz.com/
Site-ul lor: http://pro-fifa-edit.ucoz.ro/

Material modificat de DAN3ZU - Vineri, 15/02/2013, 5:33 PM
ionutz4all0027
Postări: 57
Reputație: 0
Mesaj # 2 | 7:18 PM
nu o sa le faca nimeni nimci atata timp cat nu ai drepturi de autor pt ce au copiat ei de la voi , s-am ai discutat despre asta ca am si eu un site de muzica si cineva mi la copiat tot designul , fiecare . si fiecare , .......
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 3 | 4:18 PM
DAN3ZU, dacă aveți drepturi de autor asupra fișierelor respective, atunci website-urile pe care le reclamați pot fi blocate în 48-72 de ore maxim.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
DAN3ZU
Postări: 19
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 7:14 PM
Poi tot ce vezi acolo este facut de noi. si de parteneri nostri. Iar ei au furat de la noi si au pus la ei scripturile sau embedurile sau iframe-urile si tot asa.....Se vede clar ca e asemanare .
ionutz4all0027
Postări: 57
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 8:25 PM
trebuie sa detii drepturi de autor daca nu degeaba e facut de tine ....ti-am zis si mai sus daca nu ai drepturi de autor iti pot copia fiecare , cum am patit eu ca nu are ce sa le faca
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 6 | 8:44 PM
DAN3ZU, dacă ai o licență activă pe fișiere sau marcă înregistrată la domeniu/logo prin OSIM, atunci site-ul reclamat poate fi blocat.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Mario
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 9:40 PM
danezu nui adevarat frate nu furam din potriva acm am facut totul de la 0 itra sa vezi happy si se vede ca esti copil mic

Adăugat (17/02/2013, 7:40 PM)
---------------------------------------------
SI IN PLUS NAM ZIS NIMIKA DE FEP ACOLO IN POZA PE CHAT NICI MACAR NU AM FOST ON biggrin
INTRA SI VEZI CUM E SITE-UL SI DUPA AIA COMENTEAZA
http://pro-fifa-edit.ucoz.ro/

ten
Postări: 24
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 2:46 PM
daca tot sa adus vorba de, drepturile de autor imi poate spune si mie cineva cum se obtin aceste drepturi, multumesc!
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 9 | 6:45 PM
ten, un link foarte util ai aici.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
DAN3ZU
Postări: 19
Reputație: 0
Mesaj # 10 | 3:37 PM
Citat (Mario)
danezu nui adevarat frate nu furam din potriva acm am facut totul de la 0 itra sa vezi happy si se vede ca esti copil mic

Adăugat (17/02/2013, 7:40 PM)
---------------------------------------------
SI IN PLUS NAM ZIS NIMIKA DE FEP ACOLO IN POZA PE CHAT NICI MACAR NU AM FOST ON biggrin
INTRA SI VEZI CUM E SITE-UL SI DUPA AIA COMENTEAZA
http://pro-fifa-edit.ucoz.ro/


Vezi copile. Daca nu te simteai amenintat nu faceai schimbarea asta. wink
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 11 | 4:35 PM
Citat (DAN3ZU)
4 (Culori)

Tricolorul va apartine :O

DAN3ZU
Postări: 19
Reputație: 0
Mesaj # 12 | 3:35 PM
Daca te uiti bine culorile de la tricolor sunt inversate.... wink Deci ne apartine.
Material modificat de DAN3ZU - Vineri, 01/03/2013, 3:35 PM
George1Geo
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 13 | 8:45 PM
hey forumul fep mai exista? Daca nu de unde iau si eu patch-urile fep? Cel facut de Danezu!!!
Material modificat de George1Geo - Luni, 14/10/2013, 8:48 PM
Flavi
Postări: 258
Reputație: 14
Mesaj # 14 | 11:10 AM
DAN3ZU, salut , asta e de cand e lumea nu poti opri acest proces , lumea pur si simplu e invidioasa eu sunt in top 1 in categoria radiouri on-line din R.M ! Siteul meu a fost copiat in proporti de 80% din aspect web chiar si jingle radio modifiate intrun mod foarte amarat. Vreo 6 ori a fost atacat serverul de gazduire web cu atac Doss, serverul radio de vreo 10 ori cu DOs. Lumea nu e deprinsa sa munceasca sa creeze ceva al lor unic si in plus e foarte invidioasa ! Un mesaj leam adresat tuturor si lam publicat si pe fb. insa deja nu prea atragem atentie deoarece avem deja nume si suntem deja cautati zilnic pe google si orice tenteativa de atacuri este ripostata! http://www.prodjradio.net/nu-copi....j-radio

Tie multa bafta

Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Fura totul de la FEP (Un site care fura totul de la fep.)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: