• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Probleme logare site (Salut!!!)
Probleme logare site
capitanulaurentiu
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 4:25 PM
Am un site de aproximativ un an de zile pana acum a decurs totul normal,dar de o saptamana nu ma mai pot loga pe site, cand apas butonul"login" nu imi deschide nici o fereastra pur si simplu nu are nici un fel de reactie.Nu stiu ce sa ii fac
Multumesc anticipat
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 4:37 PM
capitanulaurentiu, cand denuntati o problema, ar fi bine sa lasati link.. noi nu ghicim.
capitanulaurentiu
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 4:43 PM
http://xfilmeon.com/
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 6:37 PM
capitanulaurentiu, aveti ceva in containerul lateral incepand cu aia de masini...
marrya
Postări: 4
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 5:08 PM
Va rog ajutati-ma. Nu ma pot loga pe www.nefumator.ucoz.ro... Incerc de ieri. Imi apare sa dau Login, dau, imi deschide pagina de logare, dar cand ma intoarce inapoi la forum tot nu sunt logata. Puteti verifica de ce?multumesc.

Adăugat (29/03/2013, 3:08 PM)
---------------------------------------------
Precizez ca incerc sa ma loghez de Iphone. Interesant este ca aici ma pot loga de pe el, si acolo nu. Am incercat de pe laptop si de acolo pot. Insa nu inteleg de ce nu ma pot loga de pe telefon

Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 6 | 7:38 PM
marrya, am verificat situația semnalată și totul funcționează în mod normal. Încearcă te rugăm și de pe alt telefon sau, de pe alt browser pentru mobil.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
gabitza
Postări: 10
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 11:04 AM
Buna seara!
Nu pot accesa pagina www.nefumator.ucoz.ro:

Hopa! Google Chrome nu s-a putut conecta la nefumator.ucoz.ro

Accesaţi o copie păstrată în memoria cache a site-ului nefumator.­ucoz.­ro

Este vreo problema? nu functioneaza site-ul?

Adăugat (04/12/2013, 10:04 AM)
---------------------------------------------
Va rog sa-mi raspundeti!!!
Material modificat de gabitza - Miercuri, 04/12/2013, 11:05 AM
dj_mazz
Postări: 267
Reputație: 13
Mesaj # 8 | 12:33 PM
capitanulaurentiu, la mine se intampla la fel pe s30 www-radio-mazzero.com cand apas butonul login nu imi apare nimic dau la inregistrare imi apare fereastra dau iar click pe login si asa imi apare dar nu merge angry
http://www.radio-mazzero.com
Material modificat de dj_mazz - Miercuri, 04/12/2013, 12:48 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 9 | 8:02 PM
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Chestiuni generale » Probleme logare site (Salut!!!)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: